Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

pa ako si ti renovirao, lepo ti je :D

 

ja sam odma pipala one lazne armature na zidovima i stubovima :lolol:

 

mi prvo prepipamo kafanu pa onda gledamo shta cemo -_-

Edited by gospa buba
Link to comment

ja sam vjerna svome bloku i sjedim u gagarinu. to je kafic bez ikakvih specificnosti u pogledu klijentele, enterijera, kafe ili muzike. realno bi mogao i da ne postoji, ali u tom slucaju bih morala da pjesacim vise da bih popila kafu, koju vise ni ne pijem, narucim je po navici, jer sam mentol.

Link to comment

ja sam vjerna svome bloku i sjedim u gagarinu. to je kafic bez ikakvih specificnosti u pogledu klijentele, enterijera, kafe ili muzike. realno bi mogao i da ne postoji, ali u tom slucaju bih morala da pjesacim vise da bih popila kafu, koju vise ni ne pijem, narucim je po navici, jer sam mentol.

Eeee komšiniceeee

Ja sam tamo bio kad se još nije zvao!

Jesi li to u tim novim zgradama?

Link to comment

62

 

 

edit, frenk, nisam u novim zgradama, nego u stepenastoj do skole

gagarin mi je neznatno blizi nego cezar koji je iza zgrade ali cezar je vremenski portal u 90te

Edited by morgana
Link to comment

Uh, jedva sam čekao da pobegnem iz šezdesetdrugog. Ali, nije baš ni bilo fer prema bloku. Preselili su me, sa jedanaest godina, iz Zemuna, sa Kalvarije, u nekakve zgradurine i betončinu. Svako bi to doživeo kao downgrade.

Link to comment

Uh, jedva sam čekao da pobegnem iz šezdesetdrugog. Ali, nije baš ni bilo fer prema bloku. Preselili su me, sa jedanaest godina, iz Zemuna, sa Kalvarije, u nekakve zgradurine i betončinu. Svako bi to doživeo kao downgrade.

 

 

ja mnogo volim blokove. posto su izmedju zgrada sto  igralista sto parkici, a ispod prozora niz lipa, lipored, tesko da mogu da ga smatram zgradurinama i betoncinom. nadam se samo da nece posaditi idiotske zgrade na livadu izmedju bloka i j gagarina.

blokovi su bas humano naselje kome fali samo vise osmisljenog javnog prostora.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...