Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

E, cool, hvala svima, snaci cu se sa ovim instrukcijama. Ja inace imam uzasan osecaj za prostor, u jebenom Nisu sam se izgubio nekoliko puta a 10 godina sam tamo bio na faksu i u skoli  :isuse:

u beogradu se lakse snaci, prica se srpski

 

 

 

:Jova:

 

 

 

 

 

na Novom Beogradu nemaš šta da brineš, pogotovo ako siđeš u blokove. Tamo je sve toliko logično, počevši od brojeva blokova do adresa konkretnih zgrada i ulica kojima pripadaju, da se svako bez po muke može snaći :fantom:

:D

 

 

dok sam radio u blokovima, na dnevnom nivou nam je svracao slucajni prolaznik da pita gde je neka adresa

Link to comment

i vi ste mu odgovarali verovatno "dobro to adresa i tako to, nego imaš li neki drugi orjentir ? nemaš, hm... pa to ti je onda negde tamo blok posle one pekare, a tačno koja zgrada - stvarno ne znam "

Link to comment

ma naravno i kad bi imali vremena/zelju da pomognemo najcesce nam nije uspevalo :D

to je onaj deo gde se mesaju gandijeva i nehruova, pa jos razbacani brojevi. za nas odrasle van tog okruzenja, zaista zajebano :D

Link to comment

na Novom Beogradu nemaš šta da brineš, pogotovo ako siđeš u blokove. Tamo je sve toliko logično, počevši od brojeva blokova do adresa konkretnih zgrada i ulica kojima pripadaju, da se svako bez po muke može snaći :fantom:

shto jel ovo kao vic neki? ^_^

 

nema nishta prirodnije od blokova -_-

Link to comment

na Novom Beogradu nemaš šta da brineš, pogotovo ako siđeš u blokove. Tamo je sve toliko logično, počevši od brojeva blokova do adresa konkretnih zgrada i ulica kojima pripadaju, da se svako bez po muke može snaći :fantom:

 

The dark side of the force is strong in this one.  :wicked:

Link to comment

Samo da zahvalim na pppomoci, sve je islo k'o iz pi... rukava zahvaljujuci vasim instrukcijama. Narocito su pomogle one instrukcije for dummies koje je dobri pbg ostavio, zapisao sam bas tako na papiru i k'o manijak isao gradom po direktivama. Podsetilo me na Morrowind i neka lepsa vremena...

 

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2

Link to comment

odlično. još malo automobila u jurija gagarina, još manje parkinga, još manja propusnost... pa kada i taj semaforčić u Gandijevoj postane bitan i počne malo duže da drži ...

 

-1 za podzemni prolaz. treba praviti nadzemne, neke mostove i tako nešto. da bude lepo i da budemo iznad tramvaja u autobusa ..

 

 

mada već vidim kako stoka iz bloka piša odatle na šine :(

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...