Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

sad ce forumasi koji poznaju bus linije. po meni, sedi na bilo koji tramvaj i predji most za pocetak pa kod tc usce hvataj bus, hm, hm, mislim da 71 ide u taj kraj nbg

 

edit: lupam gluposti sa predlogom malopre, to je bezanijska kosa valjda, ta ulica?

 

65 valjda prolazi tim krajem?

 

eee kada nema renea ili bube ili franka ili bilo koga sa nbg nego ja sakat u poznavanju gradskih linija :(

Edited by Pontijak
Link to comment

meni se čini da je najbolje 83/78 ili bilo koji tramvaj preko mosta i onda 75 kod Ušća. Siđeš kada vidiš veliku RODU, pređeš djagonalno i tu si

Link to comment

meni se čini da je najbolje 83/78 ili bilo koji tramvaj preko mosta i onda 75/65 kod Ušća. Ako si u 75 siđeš kada vidiš veliku RODU, pređeš djagonalno i tu si, ako si u 65 siđeš kada se popne uz brdo

 

 

601, pa izađeš kod železničke stanice Tošin bunar, pa jednu stanicu sa 82/65

 

dopunio moje i renneovo, pa biraj

Link to comment

Fala lepo, ovo Reneovo mi deluje najprimamljivije jer ukljucuje najmanje brojeva :D Sad, kad kazes 601, na sta tacno mislis? Imajte u vidu da sam ja seljak iz provincije :D

Link to comment

autobus za surčin. početna stanica mu je kod plave lokomotive između železničke stanice i pošte

Edited by djordje geprat
Link to comment

znaci da kad izadjes iz medjugradskog busa pogledas gde je zeleznicka stanica (100,200m udaljena), prepoznaces je verujem (staro zdanje zute boje), kad dodjes do zeleznicke zalomis iza njenog ugla da bise nasao sa njene ceone strane, prekoputa tebe je nemanjina ulica(siroka idu tramvaji i bolnica svetog save) , odmah tu ispred ulaza u zeleznicku je stajaliste (pocetna) 601 idu cesto

iz 601 izlazis kad se spusti sa autoputa pa malo posle(znace neko koliko tacno stanica)

 

inace ako moras da se vrzmas prevozom po nbg, a ne poznajes ga, najbolje ti je uvek doci do centra tog sela :) odnosno kruznog toka kod opstine, odatle u principu imas buseve na sve strane (novog) beograda

 

i poseti planplus sajt, prilicno je jednostavan za koriscenje, a vrlo koristan :)

Edited by pbg12345
Link to comment

E, cool, hvala svima, snaci cu se sa ovim instrukcijama. Ja inace imam uzasan osecaj za prostor, u jebenom Nisu sam se izgubio nekoliko puta a 10 godina sam tamo bio na faksu i u skoli  :isuse:

Link to comment

na Novom Beogradu nemaš šta da brineš, pogotovo ako siđeš u blokove. Tamo je sve toliko logično, počevši od brojeva blokova do adresa konkretnih zgrada i ulica kojima pripadaju, da se svako bez po muke može snaći :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...