Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

I sada od kineza do Gazele,aj da kažem do novog,radnim danom u špicu,vrlo često treba i po pola sata,petak ne računam,tada sve stoji do 20h.

nikada ne koristim gagarinovu kada trebam preko gazele u tursku

bilo koja opcija omldnbgrd, prva ili druga petlja kod arene su mnogo bolja opcija

Link to comment

prva i druga petlja ce biti teshko sranje za razmere prevoza, prvo jer su teshke i neprijatne saobracajnice. drugo ne mogu ni da zamislim. to nije za autobuse, definitivno.

Link to comment

nikada ne koristim gagarinovu kada trebam preko gazele u tursku

bilo koja opcija omldnbgrd, prva ili druga petlja kod arene su mnogo bolja opcija

Pa malo je glupo zaobilaziti gagarina ako u njemu npr živiš ili radiš...izaći iz jednog haosa da bi malo vozio a zatim ušao u drugi haos.Male petlje bi za običan saobraćaj imale smisla kada bi i naredne raskrsnice bile tako rešene a ne semaforizovane...odnosno, kada te ne bi posle svake na 100m čekao semafor,osim silaska na ap. na kome je,gle izneneđenja,već gužva.
Link to comment

Nisam siguran, ali zar ne obrazložiše ukidanje radovima na Gazeli,msm da je do skoro to pisalo na sajtu gspa,mada se meni lično čini da 11. nema bar 10-12 god

E:narod jutros p.... čekajući je,krenula tek oko 10-11h.

Edited by Barti66
Link to comment

pisalo juce u blicu, da je samo par ljudi uslo u tram 11 i to greskom, nisu gledali broj a nisu ni znali da linija 11 pocinje opet da radi

 

dok sam ziveo na dorcolu i dok je linija 11 postojala voleo sam da otpesacim par coskova i sednem u tram kada idem do blokova pa mi to dosadilo jer su intervali polazaka bili poprilicni

Link to comment

Moj je klinac juče ujutru ne sačeka...ako joj intervali budu na sat nema od te priče ništa,a dobra je to linija nekada bila...

 

ko zna sta su majstori stetocine™ smislili ali ako joj budu veliki intervali onda ta linija nema smisla

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...