Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Tek cete videti sta je guzva kad vam uvalimo i glavnu autobusku.

pa kad bi se usled tog dogadjaja kod vas sve razreshilo pa da kazemo ajde bar nekom :(

Link to comment

Cela se situacija oko sadašnje as se kolika god gužva tu bila nije prelivala ni po centru ni preko mostova,jednostavno se sve završavalo oko Karađorđeve i Savske.Ovde je malo drugačija situacija,kilometarske kolone su veċ prisutne i bez buseva.Ogroman broj ljudi radi na NB i kreće se ka i od njega.Po meni bi as trebalo razdvojiti na zone i baciti negde tipa kvantaš i plavi most,ali jok,nema ko da razmišlja ni 5 godina unapred.Uostalom NB je veċ postao centar,voleli ga mi ili ne...a šta će busevi u centru?

Link to comment

eh eh.

 

u svim vaznim metropolama shtajga je nasred centra. oh wait :lolol:

 

 

 

 

a izlazak na autoput preko jajeta. i de al no -_-

Edited by gospa buba
Link to comment

u svim vaznim metropolama shtajga je nasred centra. oh wait :lolol:

:lolol:

 

tu su vrlo blizu sva tri pravca za izlaz iz grada, zapad, istok i jug. kada(ako) budu završili onaj nastavak đilasovog mosta ka tošinom bunaru cela stvar će da legne.

 

još sa se napravi neka alternativa juriju ima da bude, što kaže gospodža, i-de-al-no

Link to comment

Raspad je već odavno....Sa novog jedino relativno lagano mogu prema Obrenovcu,sve ostalo je pičvajz.

(ali ko mari za to)

 

da, to sam i ja pomislio za obrenovac a da ce napraviti majstori picvajz, pa sta drugo ocekivati od stetocina™

 

 

 

Tek cete videti sta je guzva kad vam uvalimo i glavnu autobusku.

 

sta je ovo seirenje turaka™? :lolol:  kao da ce turski deo grada postati lepsi, mirisniji i cistiji kada ode glavna autobuska

 

mada kada pomislim da ce sa autobuskom krenuti u trajni zbeg i sav lokali olos koji tradicionalno ordinira kod stanica, stomak mi se okrene

 

Edited by Pontijak
Link to comment

mada kada pomislim da ce sa autobuskom krenuti u trajni zbeg i sav lokali olos koji tradicionalno ordinira kod stanica, stomak mi se okrene

 

Могу само да поправе просек екипи која ординира код бувљака  :fantom:

Link to comment

Cela se situacija oko sadašnje as se kolika god gužva tu bila nije prelivala ni po centru ni preko mostova,jednostavno se sve završavalo oko Karađorđeve i Savske.Ovde je malo drugačija situacija,kilometarske kolone su veċ prisutne i bez buseva.Ogroman broj ljudi radi na NB i kreće se ka i od njega.Po meni bi as trebalo razdvojiti na zone i baciti negde tipa kvantaš i plavi most,ali jok,nema ko da razmišlja ni 5 godina unapred.Uostalom NB je veċ postao centar,voleli ga mi ili ne...a šta će busevi u centru?

možeš da namontiraš autobusku stanicu i kod aerodroma pa oslobodiš plac za BNV. ali, svi ti ljudi kad pokupe prtljag treba da sednu u neki drugi autobus i pređu savu. dobro, recimo veći deo. sada svakodnevno vidim ljude koji izlaze iza lastinih autobusa u savskoj i na trgu kod železničke stanice. sadaće te ljude da istovaruju kod šećerane ili da ih voze do buvljaka.

Link to comment

Jedno je redovna cirkulacija gsp-a a drugo ulaz i izlaz međugradskog sa svim onim što ga prati kao i podrška službi koje ga opslužuju."Lako-periferne",odvojene stanice sa dobrom vezom i pravim parkingom ne bi pravile veliku pometnju,cenim...ali ovako kako je sada organizovano,sa ovakvom podrškom, neće biti dobro nizakoga (sem za "buduće stanovnike" bnv-a,ali je i to pitanje).

Link to comment

možeš da namontiraš autobusku stanicu i kod aerodroma pa oslobodiš plac za BNV. ali, svi ti ljudi kad pokupe prtljag treba da sednu u neki drugi autobus i pređu savu. dobro, recimo veći deo. sada svakodnevno vidim ljude koji izlaze iza lastinih autobusa u savskoj i na trgu kod železničke stanice. sadaće te ljude da istovaruju kod šećerane ili da ih voze do buvljaka.

 

Излазиће на Аутокоманди као што и сад раде.

 

Link to comment

Излазиће на Аутокоманди као што и сад раде.

pa shta nam to govori. a ici ce iz konjarnika preko reke na buvljak da sednu na medjugrad za sredishte zemlje?

Link to comment

Излазиће на Аутокоманди као што и сад раде.

mislio sam na one koji dolaze preko žarkova, ade.... e sad, biće zgodno ako autobusi koji sada staju na autokomandi budu imali trasu od buvljaka, preko đevreka nad autoputem pa preko gazele do autokomande. naročito u špicevima

Link to comment

mislio sam na one koji dolaze preko žarkova, ade.... e sad, biće zgodno ako autobusi koji sada staju na autokomandi budu imali trasu od buvljaka, preko đevreka nad autoputem pa preko gazele do autokomande. naročito u špicevima

to sam i rekla, do autoputa preko jajeta, nema shanse da ne bude krsh od skandala.

Edited by gospa buba
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...