Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Evo dok na zahtev građanina Vučića ne stave spomenik u manježu, danas zapečatiše sudbinu bivše škole Žarko Zrenjanin , sadašnje Kralj Aleksandar. Onaj pacov Vesić otvorio spomenik kralju uklonio Žarka...

 

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

Piramida, ona mala koja gleda ka bloku 70, pored efg i societe banke

 

Edit: Nisam bio u poslednja 2-3 meseca, ali je pre toga radila

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Neka apoteka u blokovima koja radi 00-24?

Mislim da je bila jedna na staroj okretnici 95 MZ Kozara. A mislim da je ranije radila jedna u maloj piramidi prekoputa DAK-a

Link to comment

Neka apoteka u blokovima koja radi 00-24?

nisu blokovi, ali drzavna bogdan vujoshevic kod doma zdravlja goce delcheva pouzdano 0-24

Edited by gospa buba
Link to comment

Mislim da je bila jedna na staroj okretnici 95 MZ Kozara. A mislim da je ranije radila jedna u maloj piramidi prekoputa DAK-a

Okretnica stara 100% radi,od dve postojeće desna i to na šalter.

Link to comment

Jbga.od ovih milion u 45-om ni za jednu nisam siguran da radi...

nije 45, ali ima u 44. Preko puta ovog novog Stepe (ako još postoji), ako se nešto nije menjao i ako me sećanje dobro služi...
Link to comment

pa ako arslanagiću nije kasno ima apoteka u piramidi u gandijevoj prekoputa centrale, između societe i inteza banke(u visini green pub-a) do 22 radi kao klasik apoteka, a posle ima zvonce da probudiš apotekara i šalter za primopredaju

Link to comment

Piramida, ona mala koja gleda ka bloku 70, pored efg i societe banke

 

Edit: Nisam bio u poslednja 2-3 meseca, ali je pre toga radila

 

 

Mislim da je bila jedna na staroj okretnici 95 MZ Kozara. A mislim da je ranije radila jedna u maloj piramidi prekoputa DAK-a

 

 

nije 45, ali ima u 44. Preko puta ovog novog Stepe (ako još postoji), ako se nešto nije menjao i ako me sećanje dobro služi...

 

 

pa ako arslanagiću nije kasno ima apoteka u piramidi u gandijevoj prekoputa centrale, između societe i inteza banke(u visini green pub-a) do 22 radi kao klasik apoteka, a posle ima zvonce da probudiš apotekara i šalter za primopredaju

 

 

jedna, ali vredna :D

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...