Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

ja zamislio kako penzioneri rkcu i pricaju (melju) o svemu i svacemu po ceo dan i to kako je sve gore nego pre nekoliko godina :lolol:

nene kafu melju, a penzioneri su ravnomerni u prostoru i vremenu. ali je stvarno nenormalna buka. s druge strane je super jel melju odmah kad kupujesh, ne pakuju unapred.

Link to comment

kako postizavas tolika putovanja tamo - amo? :o

 

opravio u cilju poboljsanja tvog pritiska :D

posao mi je zgubidan frendli. tj frilensujem, i to na internetu, pa sam u mogucnosti :)

 

e dobro ste mi rekli za fektori. meni je terasa djelovala neprivlacno, pa sam ga preskakala.

Link to comment

nene, super im je kafa, ali taj mlinac ubija, jer je ispred red od osamsto hiljada penzosa  kafu, i samo rkcu i melju po ceo dan, sad je josh gore nego pre nekoliko godina, provalila ekipa kafu :lolol:

 

super su mi bili i oni i kosta jel rade od osam, meni kad treba kafana, treba mi sabajle ^_^

 

Бастион ради од 7 :fantom: .

Edited by Блок_64
Link to comment

posao mi je zgubidan frendli. tj frilensujem, i to na internetu, pa sam u mogucnosti :)

 

 

 

eeee tako je to kada je neko pametan i ima znanje i vestine pa moze tako da radi a ne kao ja idiot knjiski moljac vezan za kombinat™

Edited by Pontijak
Link to comment

Бастион ради од 7 :fantom: .

rano mi je od 7 :lolol:

 

djeje bastion?

 

 

edip@frank. e, da, pa utom kosti su odavno prestali da sluze te king sajz porcije kafe, to niko nije hteo da pije. maksimum se zadrzala neka sa mlekom u velikoj chashi, koja je bila vishe bila bela kafa nego kafa s mlekom. ali su se umerili poprilichno sa dimenzijama...

Edited by gospa buba
Link to comment

rano mi je od 7 :lolol:

 

djeje bastion?

 

 

edip@frank. e, da, pa utom kosti su odavno prestali da sluze te king sajz porcije kafe, to niko nije hteo da pije. maksimum se zadrzala neka sa mlekom u velikoj chashi, koja je bila vishe bila bela kafa nego kafa s mlekom. ali su se umerili poprilichno sa dimenzijama...

Gotovo je sad....

Link to comment

bila je ful besmislena. ja sam se tamo navadila da uzimam malu kafu velichine kapucina i crni chaj, to mi je bilo nekako normalno za tamo. ja inache nisam volela koste, samo ovu jednu lokaciju. i stolice su mi se svidzale, onako raznorazne. ima samo jedno mesto u delcheva koje ima josh vishe raznoraznije stolice. bozavam, naravno ^_^

 

i sad je svakako gotovo. videcemo kakva ce bit nova kafana. ako nishta drugo, pishe na reklami da ce bit kafe :lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment

gdje je taj djilasov fektori?

edit, a, vidim. samo nisam znala po imenu. tamo mi se kuce zavlaci medju stolove kad smo u prolazu, ne znam sta je privlaci.

znnaci dobra kafa?

Jes dobra ali ne kao do proletos,nešto su zaj stvar poslednjih meseci ali i dalje vrlo dobri i vrlo razumni sa cenom.
Link to comment

posao mi je zgubidan frendli. tj frilensujem, i to na internetu, pa sam u mogucnosti :)

 

e dobro ste mi rekli za fektori. meni je terasa djelovala neprivlacno, pa sam ga preskakala.

 

pa i jeste terasa očajna, mislim da tu bude miliona stepeni. jednom sam seo tu i nakon nekoliko minuta ušao unutra. bolje i mlin na uvce, nego prženje i odozgo i odozdo. sve to ne menja činjenicu da im je kafa odlična :)

Link to comment

kafasutra?
 

Jes dobra ali ne kao do proletos,nešto su zaj stvar poslednjih meseci ali i dalje vrlo dobri i vrlo razumni sa cenom.


 

pa i jeste terasa očajna, mislim da tu bude miliona stepeni. jednom sam seo tu i nakon nekoliko minuta ušao unutra. bolje i mlin na uvce, nego prženje i odozgo i odozdo. sve to ne menja činjenicu da im je kafa odlična :)


odlicno, bas mi odgovara, blizu mi je  :)

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...