Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

apsolutno. osetim da nema pojma matish i mrko gledam :lolol:

 

ostala navika da se uchi po kafanama. vajerbez je samo uchvrstio namere -_-

 

zato ja i ne ulazim u kafeterije jer pojma nemam matis a ne bih da me mrko gledate :lolol:

 

secam se, u moje vreme, 1 profa sa filozofskog, bandic sa etnologije, ispitivao studentariju u tadasnjem kolarcu, kafani a ne narodnom univerzitetu, da ne bude zabune :lolol:  pa se zalio kad ga je naucno nastavno vece kritikovalo zbog tog boemskog i nepedagoskog pristupa pa prestao sa tom, po meni sasvim lepom praksom

 

eh stari kolarac s kraja 70-ih i pocetka 80-ih :cry:

Edited by Pontijak
Link to comment

gdje je taj djilasov fektori?

 

edit, a, vidim. samo nisam znala po imenu. tamo mi se kuce zavlaci medju stolove kad smo u prolazu, ne znam sta je privlaci.

 

znnaci dobra kafa?

Edited by morgana
Link to comment

nikad ne idem u ni jedan grinet :D

 

meni je grinet u nushicevoj, ako se bash setim ^_^

 

 

edip. zar ima grinet u bzdj? u aveniji gladnih dva? nikad ne idem na tu stranu :unsure:.

i shta se besnish na kostu, to mi je strateshka lokacija, sedecu shtagod da otvore :D

 

dobro, mozda bash ne ako bi se autsorsovala ona kafana shto ima nacrttanog rashu iz faze ddd :lolol:

 

Ima grinet u bzdj tamo kod SoGe..

 

A u kostu ne idem od kada su uveli kelnere pa ih zabole da paze kakvu kafu prave i forsiraju da sto pre popijes to sto pijes...A i bljutavo u velikim soljama za supu...

kako bre grinet u G. Delceva gde?

Link to comment

gdje je taj djilasov fektori?

 

valjda tamo negde u gagarina preko puta pijace, tu negde, sta je to 500 metara tamo amo

 

 

nego, deluje li prsuta? vratila se medju zive? :)

Link to comment

da, da, vidim po slikama, znam ga, tamo setam pseto

 

prsut djeluje ko brufen, odlozeno, a i mora da se ponavlja na par sati, ali bolje sam, hvala :)

 

prouci ti to upustvo, mozda treba da se ponavlja na 15-ak minuta :)

 

a ja stalno mislim da si ti u herceg novom pa se iznenadim kada si ovde :D

Link to comment

gdje je taj djilasov fektori?

 

edit, a, vidim. samo nisam znala po imenu. tamo mi se kuce zavlaci medju stolove kad smo u prolazu, ne znam sta je privlaci.

 

znnaci dobra kafa?

dobra i za kupit da se nosi mlevena kuci, po 250 grama pakuju. baba i deda se navukli -_-

 

Ima grinet u bzdj tamo kod SoGe..

 

A u kostu ne idem od kada su uveli kelnere pa ih zabole da paze kakvu kafu prave i forsiraju da sto pre popijes to sto pijes...A i bljutavo u velikim soljama za supu...

kako bre grinet u G. Delceva gde?

pa ne pitam za delcheva, to je avenija 1, bzdj je avenija 2. mislim, gladnih :D

Link to comment

a ja stalno mislim da si ti u herceg novom pa se iznenadim kada si ovde :D

sad sam i u hn i u bgd, ko prava crnogorka :D

 

mora se ta kafa probati.

Edited by morgana
Link to comment

+1. Dobra i za kuvanje kuci, a dobar i espreso tamo...

nene, super im je kafa, ali taj mlinac ubija, jer je ispred red od osamsto hiljada penzosa  kafu, i samo rkcu i melju po ceo dan, sad je josh gore nego pre nekoliko godina, provalila ekipa kafu :lolol:

 

super su mi bili i oni i kosta jel rade od osam, meni kad treba kafana, treba mi sabajle ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

sad sam i u hn i u bgd, ko prava crnogorka :D

 

mora se ta prsuta pojesti.

 

kako postizavas tolika putovanja tamo - amo? :o

 

opravio u cilju poboljsanja tvog pritiska :D

Link to comment

jer je ispred red od osamsto hiljada penzosa  kafu, i samo rkcu i melju po ceo dan, sad je josh gore nego pre nekoliko godina, provalila ekipa kafu :lolol:

 

ja zamislio kako penzioneri rkcu i pricaju (melju) o svemu i svacemu po ceo dan i to kako je sve gore nego pre nekoliko godina :lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...