Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

+1. Djilasov ?

tako mi rečeno, kad sam sedeo u nevesinjskoj i naleteo na njega. pošto kupio, po to i prodao

:fantom:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

i ja sam se iznenadio poprilično, zapazio kad sam pohodio Aksu iza ćoška. reklo bi se da je iscurela licenca™ pa će sad da bude isto kafić al od onih gde možeš samo kafu da piješ i eventulno pojedeš mafin

mene odgovara. kafa i vajerbez i to je ok. ne mora bit kosta.

 

meni vrh onaj đilasov fektori malo dalje niz ulicu. turska™ je najbolja u svijet

jeste, al pushtaju stalno onaj mlin pa ne mogu da mislim odnjih. inache je ok. praktichno sam odande preshla u kostu kase otvorio, samo zbog tog mlina. inache je chudo posla radjeno preko mreze bash iz te kafane ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

nemam pojma, u ovih 10ak dana shto nisam bila ni u zemlji ni u kosti, juche sam videla. nisam imala utisak da im loshe ide, vazda morala da se borim za mesto sa blokovskim biznismenima :lolol:

znachi mora da je neki drugi razlog. sad pishe uskoro gelati bar, valjda se shiri onaj besmislen sladoled shto je pored. al kao shto rekoh, 2 kafe, kishjela i vajerbez, mene taman, pa neka se zove kako hoce.

Edited by gospa buba
Link to comment

Благо теби.Ја сам већ 10 дана у богами опасним здравственим проблемима,тако да осим доктора (кога нисам виђао у последњих 20 година) не идем нигде,па одатле и моја не информисаност.

 

Управу си и ја мислим да су одлично радили,разне феле су се ту скупљале,од блоковских бизнисмена до неких кошаркашких менаџера (ту је уговорен прелазак Цвелета у ккп :naughty: ).И мени је искрено чудно да је затворен а баш је добро радио.

Link to comment

Благо теби.Ја сам већ 10 дана у богами опасним здравственим проблемима,тако да осим доктора (кога нисам виђао у последњих 20 година) не идем нигде,па одатле и моја не информисаност.

 

Управу си и ја мислим да су одлично радили,разне феле су се ту скупљале,од блоковских бизнисмена до неких кошаркашких менаџера (ту је уговорен прелазак Цвелета у ккп :naughty: ).И мени је искрено чудно да је затворен а баш је добро радио.

svashta je tu ugovarano kamijoni avijoni. meni bilo ok :)

Link to comment

Ma fala bogu da su kostu zatvorili!Grinet je za njih keva!

 

A Faktori najbolji od svih njih, samo da nije onog mlina koji ubija rale tako da tamo samo kad je basta.

 

A kad smo kod Grineta koji je malo dole niz ulicu, izgleda da su oni kinezi, sa onim kelnerom sto je valjda masirao yoloa, Caoske prelepljen izlog ruse nesto unutra...

Link to comment

nemam pojma, u ovih 10ak dana shto nisam bila ni u zemlji ni u kosti, juche sam videla. nisam imala utisak da im loshe ide, vazda morala da se borim za mesto sa blokovskim biznismenima :lolol:

znachi mora da je neki drugi razlog. sad pishe uskoro gelati bar, valjda se shiri onaj besmislen sladoled shto je pored. al kao shto rekoh, 2 kafe, kishjela i vajerbez, mene taman, pa neka se zove kako hoce.

 

Zar tebi nije blizi onaj grinet u Z.Dj. ?

Link to comment

Zar tebi nije blizi onaj grinet u Z.Dj. ?

nikad ne idem u ni jedan grinet :D

 

meni je grinet u nushicevoj, ako se bash setim ^_^

 

 

edip. zar ima grinet u bzdj? u aveniji gladnih dva? nikad ne idem na tu stranu :unsure:.

i shta se besnish na kostu, to mi je strateshka lokacija, sedecu shtagod da otvore :D

 

dobro, mozda bash ne ako bi se autsorsovala ona kafana shto ima nacrttanog rashu iz faze ddd :lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment

i shta se besnish na kostu, to mi je strateshka lokacija, sedecu shtagod da otvore :D

 

 

 

pade mi na pamet, u filmovima uvek prikazuju mafiose kako sede u kafeteriji sa sve espresom na kariranom stollnjaku jer im je kafeterija kancelarija a sada kako shvatam i naucnicima i ostalim masinskim iznenjerima kafeterija isto postala kancelarija

 

zamisljam gospa bubu kako sedi ledjima prema zidu i mrko pogleda ispod oka novousavseg u kafeteriju sa sve soljicom espresa u ruci :lolol:

Edited by Pontijak
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...