Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

da green one, hvale se sa podzemnom garažom i ukupno 400 parking mesta. cenim da će pakao parkiranja da se digne na kvadrat

 

 

tu su se bunili(vesić) da ne mogu da nađu firmu koja će da probuši tunel ispod voza. polako postajemo islamabad. džaba k&k

Link to comment

tu su se bunili(vesić) da ne mogu da nađu firmu koja će da probuši tunel ispod voza. polako postajemo islamabad. džaba k&k

Na vreme begaš...
Link to comment

Milan Milić za komšiluk priredio veselje na poljani u Bloku 64, ali neko se žalio na buku, pa je slavlje prekinuto. Kad je nevesta stigla s porodicom, zatekla je samo uplakanog đuvegiju, naljutila se i neće više da čuje za njega

BEOGRAD - Taman sam pomislio - evo, i mene je bog pogledao! Upoznao sam ženu svog života i dočekao da se sa 47 godina konačno oženim. Al‘ za jedno veče sve je propalo, a moja mlada više neće ni da čuje za mene!

 

Plačnim glasom počeo je ispovest za Kurir Beograđanin Milan Milić. Svadba je, kaže, trebalo da mu bude najlepši događaj u životu, a pretvorila se u noćnu moru.

- Hteo sam sa svima da podelim svoju sreću. Zato sam organizovao svadbu na poljani u Bloku 64 na Novom Beogradu i pozvao sve komšije da dođu. Poklone sam zabranio. Želeo sam da se svi opustimo i lepo provedemo, da usrećim svoju mladu, koju sam čekao celog života - priča Milan. Svadba je u subotu uveče, kaže, počela u divnoj atmosferi. Samo za prvih sat vremena došlo je na stotine ljudi. Pića i hrane bilo je napretek, svirala je muzika, komšije su navirale i čekao se svečani dolazak mlade. Ali umesto nje došla je - policija!

- Došli su, navodno, po nekoj prijavi za buku. To je učinio neko zlonameran, da pokvari moju sreću, ali nije niko od komšija jer su svi došli da mi čestitaju. Onda je došla i komunalna policija, koja mi je napisala kaznu zbog kršenja Zakona o uređivanju i održavanju parka, zabranila svadbu i oterala goste - očajan je mladoženja.

 

Da stvar bude gora, nevesta, koja je od Milana mlađa osam godina, sa svojim svatovima i porodicom stigla je nakon policije. I zatekla uplakanog Milana.

- Možete da zamislite kakvo je to poniženje za ženu! Pojavila se u venčanici, lepa kao san, a dočekao ju je haos. Odustala je od svega, ne želi više ni da me čuje ni da me vidi. Strašno je osramoćena. Zato javno pozivam ministra Stefanovića da pošalje policiju da odu kod moje mlade i objasne joj da nisam ja kriv. Ja je volim i hoću da mi je vrate - preklinje Milan

 vest iz kurira. malo deluje nerealno™

 

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Sad će Milan i nesuđena mlada da uđu u ParoveTM i da se tamo opet 'zaljubu i uznu'....

Toliko je glupa vest da mi najviše liči da ju je porodio neki aktuelni srBsko-naprednjački marketinški 'kopirajt um', sve su gurnuli, čak i izbeglice  :lolol:

Edited by akibono
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...