Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

prošao sam onom uličicom iz omldbrgd do delte pre neki dan. pa oni će moći da se dobacuju iz stanova sa komšijom prekoputa. deluje pregusto.

pa znam, ceo stari grad ne da se dobacuje, nego dodaju iz ruke u ruku i odande se fensi arhitekte kunu da je to mnogo divno i urbano, za razliku od nekih tamo prostranstava...

Link to comment

mislim da im je prodaja išla bolja nego što su očekivali, pa su odlučili da ubace još koji stan. a možda ljudi vole big pizzu, pa im ostalo para za stanove  ... dobro je da ne naprave most do vrtića :(

Pa Big pizza i zida to,ne mogu svu zaradu da pretoče u kečap...Ustvari Big Pizza i Neimar dele plac.

Link to comment

zgrade u bloku a idu do samog pešačkog trotoara u omld. brigada. jel to po projektu bilo tako ili su se investitori malo raširili

:unsure:

 

biće veselo kad se nasele 

:s_w:

 

to ti je gradnja od međe do međe u velikim razmerama :sleep:

 

ne znam, meni je ta zgrada do ulice zaizgledala najgradskije od svega u okolini. sad, koji pakao ce da bude za zivot, to je druga pricha.

 

takoe, ne smemo stati na put 1 menhetenizacija novog beograda :nobles:

 

prošao sam onom uličicom iz omldbrgd do delte pre neki dan. pa oni će moći da se dobacuju iz stanova sa komšijom prekoputa. deluje pregusto.

 

u hong kongu bi se ubili za taj razmak, stvar percepcije :fantom:

Link to comment

Da,snimio sam i ja tu poziciju...ne bi pazario taj položaj ni za 500 konvertibilnih po m2.

To je dosta kasnije pocelo da se dodaje...

Moj poznanik je isao tamo u onim prvim zgradama da gleda stanove i prodavac krenuo da mu kiti ovo-ono vidite kako puca pogled tu dole ce biti park trt mrt.

Odustao je jer nisu hteli nikako da spuste cenu nimalo...Sad se smeje kad prodje tuda...

Link to comment

Nevezano za taj vrtić, čuo sam kako Šapara zaobilazi propise o zapošljavanju. Zaposli nekog kao pomoćnika, pa ga onda prekomanduje na neko drugi mesto. Valjda je do sada imao 17 pomoćnika :D

Zezaš se da ti je ovo novost? Nije baš ni da je Šapić izmislio taj sistem, tj rupu u njemu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...