Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

šta četvrta traka.... ima da naprave novu ulicu na 5 metera iznad postojeće. i žičaru iznad te gornje. i drugi žičaru da bi i ovi sa 6. i 7. imali čime da se pohvale. 

Link to comment

se secate nekad bre kako je gagarina mogla da se predje random zmureci unatrashke, bez upliva malih verovatnoca? ^_^

 

ono, nije da sam protivu progresa, al sad i subotom uveche ne moz da se zivi od naroda, zamisli tek da ima neshto (fensi) :lolol:

Edited by gospa buba
Link to comment

se secate nekad bre kako je gagarina mogla da se predje random zmureci unatrashke, bez upliva malih verovatnoca? ^_^

 

ono, nije da sam protivu progresa, al sad i subotom uveche ne moz da se zivi od naroda, zamisli tek da ima neshto (fensi) :lolol:

 

ja volim da se setim kako smo se zaletali biciklom/skejtom niz omladinskih brigada sve do j. gagarina što je danas nemoguća misija :D

Link to comment

se secate nekad bre kako je gagarina mogla da se predje random zmureci unatrashke, bez upliva malih verovatnoca? ^_^

 

ono, nije da sam protivu progresa, al sad i subotom uveche ne moz da se zivi od naroda, zamisli tek da ima neshto (fensi) :lolol:

 

Kad sam bio tinejdžer i kada sam se ranim jutrom vraćao iz grada peške, dok u ušima još uvek zuji i dok alkohol u krvi lagano lapi, najviše sam voleo da pešačim taj potez od buvljaka do bloka 70. U stvari, još od lavirinta 23. bloka pa preko buvljačkog parkinga, pa skroz praznom ulicom Jurija Gagarina. Ne zna se šta je bilo lepše, da li slika toplane koja se dimi u mračni sat ili kada se zora zarumeni iznad bloka 70A. Naravno, nikad nikoga nije bilo, ni čoveka, ni auta, ni tramvaja. 

Link to comment

Ne znam koliko ste upućeni u novi slučaj smrdljivog fenola koji se pojavio u skoro otvorenom vrtiću Dragan Laković u novobeogradskom bloku 61. Vrtić veliki, moderan, prostran morao je da zatvori svoja vrata za sve mališane dok se stvar "ne rasčisti". Nije nađen fenol u zidovima, na šta se sumnjalo, ali je nađeno neko prisustvo u vazduhu (ispitivanje radi Vinča). Ispostavilo se da je, navodono, fenol prisutan u nekom vezivnom lepku kojim su nešto lepili pa to treba da se ostruže i zalepi drugačijim lepkom da bi najnovija informacija bila da ga nema ni tamo.

 

Po svemu sudeći fenol jure po tom vrtiću al nikako da ga ujure. Ukoliko se ceo slučaj završi sa nema fenola, sve je ok, deca mogu bezbedno da borave u vrtiću ja ne znam kako će se roditelji odvažiti da decu vrate i kao puj pike nikom ništa ne važi se.

 

494516_vrtic-dragan-lakovic02rasfoto-ves

Link to comment

Nevezano za taj vrtić, čuo sam kako Šapara zaobilazi propise o zapošljavanju. Zaposli nekog kao pomoćnika, pa ga onda prekomanduje na neko drugi mesto. Valjda je do sada imao 17 pomoćnika :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...