Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Najgore što te odluke posle niko ne ispravi. Tj. ne može i da hoće.

 

pa da, rusenje verskih objekata je zlocin samo takav u ovom modernom pc svetu i zato ce te nakaze stajati dok se same ne uruse

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

jučesam pazario u pet centru. šta se gradi na prostoru između njega i "tomine" bolnice? napravljena je ogromna rupa za podzemnu garažu.

 

da, izbegavaću povratak sa NBG preko brankovog mosta. malo me trefila mukica od onog ogromnog klunija.

Link to comment

jučesam pazario u pet centru. šta se gradi na prostoru između njega i "tomine" bolnice? napravljena je ogromna rupa za podzemnu garažu.

Vip pravi zgradu Edited by Kayser
Link to comment

 

 

koji ce im qrac tolike poslovne zgrade koje bas moraju sami da prave? pa ima vip prostor u erport sitiju, pa toliko praznog poslovnog prostora zvrju prasto, ona staklena poslovna palata u belvilu zveci prazna osim tri sprata koje koristi ersvrbija, nista meni tu nije jasno

Edited by Pontijak
Link to comment

Ocigledno je neko sracunao da im se vise isplati da grade nego da rentaju.

 

Btw ako mislimo na isti prostor, onda to izraelski GTC pravi svoju trecu ili cetvrtu zgradu u Beogradu, pa ce onda mozda da je izdaju VIPu.

Koliko znam prethodne gtc zgrade su pune.

Link to comment

Ocigledno je neko sracunao da im se vise isplati da grade nego da rentaju.

 

Btw ako mislimo na isti prostor, onda to izraelski GTC pravi svoju trecu ili cetvrtu zgradu u Beogradu, pa ce onda mozda da je izdaju VIPu.

Koliko znam prethodne gtc zgrade su pune.

 

da, vip iznajmljuje prostor od izraelaca u erport sitiju. ma ustvari, u pravu si, kada bolje razmislim, jedno je kada neka kompanija zida poslovni prostor za svoje potrebe ili vec postoji dogovor da investitor (u ovom slucaju gtc) ima plan/dogovor jos na pocetku zidanja sa kompanijom koja ce rentirati  a drugo je kada neki investitor pravi poslovni prostor pa posle ima problem da ga iznajmi

 

djordje je mislio na plac kod buvljaka kod privatne klinike, poznate jer je tu toma gladovao™ a u erport sitiju se zidaju jos 2 zgrade jer je to sto ti kazes, sve im je puno

Edited by Pontijak
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...