Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

pa mozda vernike iz blokova mrzi da idu u o brigada ili na bezaniju da se penju, pa da se izadje u 1 susret. upsic ^_^

Link to comment

eeee pravi vernici su nekada isli peske u jerusalim a vidi ti ove danasnje lencuge. kako bilo, crkve u nbg su jedna estetska skarednost, one dve nakazne cigleno-betonske su dovoljan dokaz, sasvim je ok ona u vojvodjanskoj ali to je staaara crkva staaarog sela bezanija

Link to comment

ne vredi. drkvi™* je to malo jer gde god ti prazan plac nadjes a ti temelje za crkvu posadi!

 

 

* drzavna crkva

Edited by Pontijak
Link to comment

Ili još bolje, naprave crkvu na splavu na Savskoj keju. Može isto da bude mobilna, pa po potrebi svrati do Munzea. Pravoslavlje na vodi.

Link to comment

Ili još bolje, naprave crkvu na splavu na Savskoj keju. Može isto da bude mobilna, pa po potrebi svrati do Munzea. Pravoslavlje na vodi.

ovo je previshe avangardno -_-

 

mozda neshto u zlatu i gipsanim radovima ipak :unsure:

Link to comment

A ako ti je baš frka da se vidiš sa duhovnikom, lepo sedneš na 73 ili 610 pa odeš u Omladinskih brigada ili na 82 na pa Bežaniju; to je 5-10 minuta... 

Ma meni je duhovnik u onoj crkvi kod merkatora noproblemo...

Sto vise razmisljam sve mislim da ce je krknu ovde

crkva.png

Link to comment

nisam krsten, nisam hriscanin, nemam duhovnika™ uz svo uvazavanje religijskih pripadnosti i slobode veroispovesti ma neka se oni nose u tri lepe :fur:

Link to comment

nisam krsten, nisam hriscanin, nemam duhovnika™ uz svo uvazavanje religijskih pripadnosti i slobode veroispovesti ma neka se oni nose u tri lepe :fur:

Eto ja sve to nabrojeno u plusu, pa ih i ja teram u 3pm
Link to comment

Eto ja sve to nabrojeno u plusu, pa ih i ja teram u 3pm

 

ma dzaba sto mi psujemo, oni ce nastaviti da zidaju svoje odvratne betonsko-ciglene kioske

Link to comment

ma dzaba sto mi psujemo, oni ce nastaviti da zidaju svoje odvratne betonsko-ciglene kioske

Najgore što te odluke posle niko ne ispravi. Tj. ne može i da hoće.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...