Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Razumeo sam i pozdravljam napor. Ja sam se samo nadovezao sa onim sto mene najvise nervira, zbog cega ce se ovakve situacije ponavljati.

Link to comment

11102744_10153181869430120_1843321179725

 

Блок 63.

 

Ломити прво руке па ако не помогне, вратове.

 

auh!!!!! ma ne treba gubiti vremena na ruke!!!

Link to comment

Beogradska hronika se zainteresovala.

Zanimljivo, iz priloga, je da sadnice nije posadilo Zelenilo, već su se stanari sa vlasnicima lokala

udružili, kupili sadnice i sami ih posadili.

Nagađaju da su ih neki klinci izlomili.

Link to comment

Stalno izgleda da je svaka sledeća generacija destruktivnija od prethodne. Imam u ulazu grupu klinaca, ne starijih od 5. razreda koji uživaju (očigledno) da cepaju imena sa sandučića i rade druge sitne nepodobštine destruktivnog karaktera

Link to comment

Stalno izgleda da je svaka sledeća generacija destruktivnija od prethodne. Imam u ulazu grupu klinaca, ne starijih od 5. razreda koji uživaju (očigledno) da cepaju imena sa sandučića i rade druge sitne nepodobštine destruktivnog karaktera

posle zoća lud

:fantom:

Link to comment

Stalno izgleda da je svaka sledeća generacija destruktivnija od prethodne. Imam u ulazu grupu klinaca, ne starijih od 5. razreda koji uživaju (očigledno) da cepaju imena sa sandučića i rade druge sitne nepodobštine destruktivnog karaktera

 

Brutalno! A ne kao u stara, dobra vremena, kada je zabava nekadašnje bilo dranje i paljenje mačaka. :nobles:

Link to comment

Evo rasprostro se divlji buvlhak celom površinom srušenih "Terazija"

Svaka čast Malom...

 

kada, danas?

 

moracu to da overim, izvestavajte kojim danima je najveca ponuda

Link to comment

Meni se sviđa što stoji tu buvljak, moraju ljudi negde da prodaju. Jedino što komunalna treba da uradi je da ih zamoli/natera da ne ostavljaju smeće za sobom.

Link to comment

a eto meni se ne svidja sto stoju tu buvljak bas zbog te ogromne kolicine djubreta koja ostaje, ukratko, nije problem u divljem buvljaku nego u djubretu koje ostaje

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...