Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Promenilo sijalice u poddzemnom prolazu kod Studenjaka. Stavili neke jake, pa je prvi put lepo osvetljeno. Svaka cast Vucicu Ganguli

Link to comment

Promenilo sijalice u poddzemnom prolazu kod Studenjaka. Stavili neke jake, pa je prvi put lepo osvetljeno. Svaka cast Vucicu Ganguli

Ono ispod autoputa?

Pa to pred koncert ocekuje se velika navala...

Link to comment

došao je i taj dan da menjam mesto prebivališta na na nbg. koji su mi papiri potrebni i koliko traje?

živim kao podstanar, pa koliko sam shvatio treba mi lk vlasnika stana i neki vlasnički papir koji dokazuje da je stan njegov.

Link to comment

iskustvo od pre koju godinu, tako da se ne zameri ako ne budem precizan...

poneo sam LK, resenje da je stan moj, tadasnja draga je ponela LK i mislim da je placena neka taksa, ali nista bitno. zavrseno za 5 minuta

Link to comment

iskustvo od pre koju godinu, tako da se ne zameri ako ne budem precizan...

 

poneo sam LK, resenje da je stan moj, tadasnja draga je ponela LK i mislim da je placena neka taksa, ali nista bitno. zavrseno za 5 minuta

super. sada sam gledao da zakažem termin preko neta. prvi sledeći 21. aprila. otići ću sutra bez zakazanog da vidim kako ću proći.

Edited by Ravanelli
Link to comment

Uvek kazem sreca pa su te klupe od jakog armiranog betona pa traju, ovi sada nemaju snage ni da krpe a ne da obnove....

Link to comment

100% ima kamera na toj soc gen banci, ne verujem da je problem pronaći degenerike

 

edit

tw sam @acasapic, možda ne bi bilo loše da se još neko od novobeogradjana pridruži

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ako su to uradili tokom noci (a verovatno jesu), pitanje je da li se nesto i vidi..

 

A i generalno je idiotski sto sade tanka drvca bez zastite. Cak i da nema ovakvih debila koji ce iz besa lomiti, malo jaci vetar je dovoljan napravi stetu..

Link to comment

svetli tu dosta od tih izloga, a i da ne svetli masa onih snimaka koji su bili odlučujući u nekim drugim slučajevima su takođe snimljeni po noću i mupu nije predstavljao problem da pronadje počinitelje(pada mi na pamet  teofil p.)

Link to comment

Da, pa ako nisu nosili kapuljace onda bi verovatno mogli da ih identifikuju.

 

Ali ne mozes sve pokriti kamerama. Imas gomilu otvorenih prostora. Prosle godine su na keju tako izlomili mlada stabla preko noci i naravno niko nije pronadjen. Jednostavno, ne smeju tanka stabla biti bez zastite..

Link to comment

mislim da me nisi razumeo. ne tražim objašnjenje ili opravdanje zašto nešto ne može, ili može. ono što sam pokušao da kao gradjanin novog beograda učinim kakav-takav pritisak na opštinu u kojoj živim

:)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...