Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

jedno za novobeograđane pitanje opšteg tipa :)

 

verovatno se doseljavam s porodicom (dvoje dece, jedno 5 godina, drugo tek 5 meseci) u 23. Blok.

stanom smo baš zadovoljni.

ali interesuje me da li neko može da mi podeli neku zanimljivu/korisnu informaciju o tom komšiluku.

vidim da su tu vrtić i osnovna škola, gde ova druga deluje na sajtu odlično.

blizina trgovinskih objekata je isto super.

 

ali eto, nešto ličnije, neke impresije, šta god.

 

hvala unapred!

Link to comment

ne znam lichnije od dobra shkola dobar vrtic. u vrtic ishlo jedno dete, neko vreme krace, u shkolu idu prijateljska deca. shkola stalno pre podne, ako te to raduje.

 

a i shta ce ti lichnije ^_^

Link to comment

Fin blok, meni omiljen (osim sto mu Sava nije blizu kao ovim "pravim" blokovima). Ziveo sam tamo 2 godine I apsolutno sve je blizu. Skola I vrtic u sred bloka. Maxi I Vero su tu, kao I mala pijaca u 24. Pored Boze Prelevica I one njegove glumice sa ogromnim celom, najpoznatiji stanovnik bloka je Kale.

Ima I skola tenisa, teren za odbojku I basket I fudbalicu.

Edited by Lezilebovich
Link to comment

  Pored Boze Prelevica I one njegove glumice sa ogromnim celom

vidish ti to! a kad se slika u gloriji, sve u belom, ђeca umivena, sve je menhetn moj je zivot shvicarska ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

ne znam lichnije od dobra shkola dobar vrtic. u vrtic ishlo jedno dete, neko vreme krace, u shkolu idu prijateljska deca. shkola stalno pre podne, ako te to raduje.

 

a i shta ce ti lichnije ^_^

 

svih osam razreda? vau!

nije da išta menja ali me interesuje - da li možda znaš koliko je dece/odeljenja po razredu? pretpostavljam da je u pitanju manja škola čim imaju samo jednu smenu.

Edited by Svarog
Link to comment

Fin blok, meni omiljen (osim sto mu Sava nije blizu kao ovim "pravim" blokovima). Ziveo sam tamo 2 godine I apsolutno sve je blizu. Skola I vrtic u sred bloka. Maxi I Vero su tu, kao I mala pijaca u 24. Pored Boze Prelevica I one njegove glumice sa ogromnim celom, najpoznatiji stanovnik bloka je Kale.

Ima I skola tenisa, teren za odbojku I basket I fudbalicu.

 

da, video sam da ima terena.

ali ajd sad je loše vreme pa naravno nije bilo nikog kada sam ja gledao, nego inače - je l se skuplja narod, ima li dece na tim terenima?

Link to comment

svih osam razreda? vau!

nije da išta menja ali me interesuje - da li možda znaš koliko je dece/odeljenja po razredu? pretpostavljam da je u pitanju manja škola čim imaju samo jednu smenu.

ne, velika je shkola, tj nije mala, male shkole idu u 2 smene :p.

 

mogu da pitam. ali to ti isto nishta ne znachi, ne gine ti :D

 

ono, vidish dete s prozora, dok ne pochnu da ti beze okolo po blokovima da ih ne gledash :p

Link to comment

da, video sam da ima terena.

ali ajd sad je loše vreme pa naravno nije bilo nikog kada sam ja gledao, nego inače - je l se skuplja narod, ima li dece na tim terenima?

Za odbojku znam da se igra celo leto, ali malo stariji , ne bas deca.

I znam da je svojevremeno mogla odredjena ilegalna supstanca da se kupi u dvoristu skole u nocnim satima, ali sumnjam da je I dalje tako...

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Boža je mislim stanovao u soliterima kod FDU tamo...

A nije Sava baš toliko daleko...

 

Poslato sa WC šolje by BVK

 

boza je stanovao u 36 ili 38 nisam siguran, al cujem da se odselio. nema vise selebrtija u 23cem :D

 

 

ed. u stvari u 42 il 44 zivi Nataša Miljković

Edited by Čutura
Link to comment

znam da nije dozvoljeno linkovanje ka blicu i ostalim tabloidima. objavljen je tekst o veličanstvenom radu žandarmerije u blokovima 44 i 45 (valjda). otprilike, ulazimo u stanove poznatih dilera, legitimišemo sumnjive, posle ponoći se ovde motaju samo oni koji nameravaju da urade nešto što se kažnjava kao krivično delo. i tako. 

 

veljo, šta si od ovoga?  :D

Link to comment

Nije valjda da stvarno kontrolišu samo 44 i 45. blok? :blink:

Situacija od pre više godina, 61.blok: policija pokušava da razbije blindirana vrata dilera, neko iznutra baca paketiće belog praha dole u garaže a okupljeni komšiluk ispred zgrade ima besplatnu predstavu.  

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...