Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

 

Ја сам био убеђен да се радило у Нани на НБг, а што каже у госпа Буба, изгледа да сам деценијама живео у заблуди...

nije nego si nanana  :D

Link to comment

 

AUTOBUSKA stanica "Lasta", u drugoj polovini godine, biće preseljena iz centra grada na Novi Beograd! Obaveštenje o hitnoj selidbi rukovodstvu firme saopštili su prošle sedmice čelni ljudi u gradu. U "Lasti", međutim, strahuju od odluke koja bi mogla da proizvede ozbiljne posledice i po ovo preduzeće, ali i po putnike i saobraćaj u srpskoj prestonici.

Prema rečima Nenada Jeftića, direktora za investicije u "Lasti", 21. januara na sastanku sa gradskim arhitektom i šefom kabineta gradonačelnika, saznali su da je u prvoj fazi izgradnje "Beograda na vodi" u planu iseljenje autobuske stanice.

 

:(

Link to comment

AUTOBUSKA stanica "Lasta", u drugoj polovini godine, biće preseljena iz centra grada na Novi Beograd! Obaveštenje o hitnoj selidbi rukovodstvu firme saopštili su prošle sedmice čelni ljudi u gradu. U "Lasti", međutim, strahuju od odluke koja bi mogla da proizvede ozbiljne posledice i po ovo preduzeće, ali i po putnike i saobraćaj u srpskoj prestonici.

Prema rečima Nenada Jeftića, direktora za investicije u "Lasti", 21. januara na sastanku sa gradskim arhitektom i šefom kabineta gradonačelnika, saznali su da je u prvoj fazi izgradnje "Beograda na vodi" u planu iseljenje autobuske stanice.

 

Ne moraju da grade novu, dovoljno da presele onu iz Novog Sada. Naša Maja i Mirović mogu da ih upute u detalje.

Link to comment

Izgleda da sam bio sinoc bio svedokom poboljsane "bezbedonosne situacije" u blokovima....

 

Elem, vracam se sa posla sluske u usima i posto je padala ona susnezica stavim kapuljacu od jakne naglavu...Prelazim ulicu vidim u daljini policijski kombi nesto mili, rekoh verovatno merkaju kde ce da jedu....

Nastavim tako ka zgradi kad odjednom neko s ledja capi me za ruku.Vidim zadihan mladunac policajac:

-Ja vas zovem vi nista.Dajte LK...

Ja vadim sluske iz usiju i vadim novcanik da mu dam dokumenta.

-Jeste imali sukob sa zakonom gde radite?

Ja mu kazem on nije dalje ni gledao LK

-Izvinite...

Ja se okrenem a drugi pandur sa vec isukanim pendrekom vec usporava i vice

-E jbga....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...