Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

presmijesno mi je bilo kad sam to slusala, posto je moj dozivljaj tj iskustvo sa blokovima da komotno mogu da setam kroz  njih u 3 ujutru. ali valjda ministar zna bolje! da ne zna, ne bi bio ministar. oh, wait...

Link to comment

kako jug kada se desno vidi crkva i bežanija ?

 

meni je dilema da li je slikano iz 62s ili 63s (recimo prva zgrada do nehruove)

 

nisam ni videla crkvu....definitivno se ne snalazim

Link to comment

'ajd mi samo recite da je tolika drama oko bloka 45 u tome što je Vučić tu nekad živeo ?

pre neki dan obilazi sa žamndarmerijom, danas otvara stanicu koja će brinuti samo o tom bloku (bar se nadam da neću non stop viđati uniformisanog policajca i u "mom" 70.)

 A zamisli mene, odrastao u 70-om sticajem okolnosti sad u 45-om....

Ali sampionski da vlasti ne vide ludnicu u "kineskom" i oko njega gde ko stigne od onih sa kombijima parkira , na travu, na igraliste , nema veze....

BTW, 30-ak metara od outpost-a milicije je kafic koji drzi lokalni narko diler koji cak pre nekoliko meseci i "dignut" u nekoj akciji krimpolicije...

Link to comment

 A zamisli mene, odrastao u 70-om sticajem okolnosti sad u 45-om....

Ali sampionski da vlasti ne vide ludnicu u "kineskom" i oko njega gde ko stigne od onih sa kombijima parkira , na travu, na igraliste , nema veze....

BTW, 30-ak metara od outpost-a milicije je kafic koji drzi lokalni narko diler koji cak pre nekoliko meseci i "dignut" u nekoj akciji krimpolicije...

па добро, можда сад примете :unsure:

Link to comment

A za jubilarni post, da se popnem gore malo i  pozdravim komšinice i komšije  :)

1970589_orig.jpg

 

Pozdrav. :)

 

Malo međublokovskog prepucavanja.  -_-

Dok vi slikate ON radi...

 

 

Pa realno i jeste rupa.  :bee:

 

'ajd mi samo recite da je tolika drama oko bloka 45 u tome što je Vučić tu nekad živeo ?

pre neki dan obilazi sa žamndarmerijom, danas otvara stanicu koja će brinuti samo o tom bloku (bar se nadam da neću non stop viđati uniformisanog policajca i u "mom" 70.)

 

Ti nisi odavde? Decenijama postoji lep narodni običaj da lokalna dečica prelaze tramvajsku prugu i šibaju se sa dečicom iz 62-gog. Bar lokalna mafija više ne igra međusobno kaunter po parkinzima. 

 

Tamni vilajet 45. Here be dragons.

 

Ne dajte da vas brojke zavaraju. Zna se da ovde živi polusvet, orci nekakvi, možda i lumpeni. Njima uvek treba pred očima da igra snažna palica reda, oličena u čiki u plavom. Dosta je bilo sa krađom bicikala iz podruma! Tome se mora stati na put.

 

Balrog se preselio u Nemanjinu, a nema više ni Gandalfa. :cry:  

 

Gandalf-2.jpg

 

 

 

 

dragan-dabic-stoji.jpg

 

 

Link to comment

a jel znao ili nije? tast?

 

ma gde znao! bio je :mellow: jedno par nedelja po saznanju... i on i čitava ekipa koja je blejala™ sa njim tamo.

 

kaže da je neverovatno dobar i interesantan čovek bio. ne karadžić već taj koji se njima predstavio :wacko:

Link to comment

ja mislio da beograd put danima unapređuje raskrsnicu zemunska/gandijeva (kod "Rome" za lokalce) gde će se napraviti dve trake za pravo pored postojećih traka gde su: dve za levo, jedna za pravo i jedna za desno i pravo za autobus kad ono zemljaci malo poniže (nepunih 100-150 metara) grade novu raskrsnicu tj skretanje/isključenje za budući Lidl!!

 

džizuse krajste! :isuse:

Link to comment

Moj tast redovno sedeo sa Dabovićem u pomenutom SUR-u :lolol:

 

Је ли са Марком М. Дабовићем, или др. Драганом Дабићем?

Колико се сећам, Раша је по силаску са планине користио презиме Дабић.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...