Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

gde je to 31? ako je blok a ne autobus.

 

inače, tužno mi je to kada se kaže "živim u bloku (45, mrzim ceo svet)". kad kažeš da živiš u savamali, na dorćolu, trošarini, čuburi, ma čak i na čukaričkoj padini, jasnije je.

Link to comment

gde je to 31? ako je blok a ne autobus.

 

inače, tužno mi je to kada se kaže "živim u bloku (45, mrzim ceo svet)". kad kažeš da živiš u savamali, na dorćolu, trošarini, čuburi, ma čak i na čukaričkoj padini, jasnije je.

pa nama znachi svashta ^_^

 

unatoch, uopshte nisam sigurna gde su trosharina i chubura. neam predstavu ni gde bi mogle da budu. savamalu, dorchol i padinu pak znam.

 

nachi zavisi odakle, ako nije problem da se to prihvati... nije bash da smo osakaceni brojevima s ove strane, nama precizno znache -_-

Edited by gospa buba
Link to comment

Vozio se Doktor džipom i zavodio red na terenu, car!  :ziga:

 

Kratak kurs i konsultacije kod Sigala sad u praksi - eto to su kvalitetno potrošeni novci, ništa rasipanje iz budžeta!

 

stiven-sigal.jpg

Link to comment

ali on bash voooli :rolf:

 

da mi nije u pameti boza kako vozi sanitet i tadi kako goni kombajn i mladja kako svira na exitu... a ovaj spao na lokal :cry:

Edited by gospa buba
Link to comment

 a ovaj spao na lokal :cry:

 

c,c,c,c,c,.... sram vas bilo, pa zar ne vidite da je Ministar-Doktor sišao u narod, u NBg blok - isto kao što je nekad Prvi Premijer gazio taj isti vruć beogradski asfalt sporty0.gif

 

Baš me interesuje koliko su nesrećnika gepekovali žandari to veče da i ministar oseti draž pendrečenja nekog.... izgustirao je onu traktorsku gumu do sad....

Link to comment

miniraju nam gangulu

ceo grad očišćen, a ovde kod nas ništa. čak je i pešačka staza u omld.brgd. suva dok se na obližnjoj raskrsnici čukaju svaka 2 sata.

 

pravda za gangulu

:mad:

Link to comment

danas me put naneo u sektor za vanredne situacije koji je igrom slučaja baš u omld. brgd. i čika priča priču, čoka, čestobrodica putevi prvog i drugog reda, sve ok. pitam ga posle, a kako to "vašu ulicu" nije očistilo, pa je sledilo parking servis, tuc, beograd put, muc, grad, tuc, republika, muc. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...