Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Ne valja, mora da bude i onih horizontalnih kobasica od pet spratova i stepenica. I da sve budu išarane brojevima ulaza jer se smišljeno trudimo da zagorčamo život svakome ko ovde dođe. 

Link to comment

470391_3717907579186_2052993834_o.jpg

 

by night. i sad neck se neko capita zašto islamabad, a zašto mitteleuropa.

ovo desno izgleda kao mreža pauka na lsd-u

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

kod mene u ulazu, blok 62, bio pozar, nekoliko unistenih stanova i nijedna (hvala bogu) ljudska zrtva....nije bilo u mojoj vertikali, jer da jeste, ne bismo se vidjeli neko vreme....uglavnom jedva me pustise da vidim jel mi macka ziva i uz pratnju vatrogasaca sam ga spakovala u transporter i iznela napolje. higlight su "novinarski" izvestaji sa lica mesta.

Link to comment

kod mene u ulazu, blok 62, bio pozar, nekoliko unistenih stanova i nijedna (hvala bogu) ljudska zrtva....nije bilo u mojoj vertikali, jer da jeste, ne bismo se vidjeli neko vreme....uglavnom jedva me pustise da vidim jel mi macka ziva i uz pratnju vatrogasaca sam ga spakovala u transporter i iznela napolje. higlight su "novinarski" izvestaji sa lica mesta.

Hit su ti komsije koje su jurile novinarske ekipe da im "objasne kako su tamo narkooomaaaani..."

Link to comment

to je tacno,  ta zena koja tu zivi jeste narkoman, i stalno joj dolaze dileri na vrata i divljaju trazeci pare. vise puta su razbijali stakla na ulaznim vratima i ogledala po liftu, razbijali joj po stanu, i ljudi su prijavljivali policiji ali nista se nije resavalo jer niko od nadleznih ne reaguje dok se ne desi ovako nesto.

Link to comment

Како вам ради грејања ове године.Мени од почетка грејне сезоне ниједан једини дан није радило.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...