Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

1300e po kvadratu, i nije džaba.

naravno da nije, ali nije srpski ne reci im da su sami krivi sto su alavi na stanovanje, a sad im nije po volji <_<

 

samo sedi i gledaj.

 

 

edip@singer. nekad je potrebno i preko godinu dana da se realno ustanovi dobra uradjenost nekretnine. a 4 godishnja doba svakako.

Edited by gospa buba
Link to comment

jbg nisu svi fuš urađeni. bio sam u tri stana u dve različite zgrade. lepo su urađeni i dobar im je raspored

 

Kolega ima stan u problematičnoj zgradi. Nije stvar u izvođenju radova, problem je sa isporučiocem tog "oplatola", koji se bavi uvozom i preradom sekundarnih sirovina i ko zna šta su smućkali.

Navodno su sad krenuli da odmotavaju klupko i da se pojavilo još zgrada po Srbiji gde je korišten.

 

Ljudi su u najblaže rečeno nezavidnoj situaciji. Digli kredite, a sad nit ko zna kako će to rešiti, niti kada.

Koliko sam čuo, nude im po 5eur po kvadratu da rentaju alternativni smeštaj, ali bez ikakvih konkretnih rokova i uopšte garancija da će to biti rešeno.

Link to comment

problem je sa isporučiocem tog "oplatola", koji se bavi uvozom i preradom sekundarnih sirovina i ko zna šta su smućkali.

isporučilac tog oplatola (cenim da ne znaš čemu ulje služi) se ne bavi uvozom sekundarnih sirovina.

proizvođač prodaje svoj proizvod firmama koje ga dalje valjaju građevinskim firmama, te tako i ovoj što se provlači po medijima.

Link to comment

72 je novi blok, tj. ivan ribar od gagarina do vojvođanse

71. je isti blok, ali od gagarina ka savi

Ovi novoizgrađeni su u istom kraju.

Edited by beatakeshi
Link to comment

isporučilac tog oplatola (cenim da ne znaš čemu ulje služi) se ne bavi uvozom sekundarnih sirovina.

proizvođač prodaje svoj proizvod firmama koje ga dalje valjaju građevinskim firmama, te tako i ovoj što se provlači po medijima.

 

Dobro de, neprecizan sam. Ja sam takvu informaciju dobio od čoveka koji živi u zgradi. Dakle mislio sam na proizvođača kad sam rekao isporučilac.

A znam čemu ulje služi, te moš sić svisoka konja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...