Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Da je pravde vodili bi ste sa kao deo bezanije ciju ste teritoriju oteli. selo bezanija i grad bezanija. sve KO bezanija.

Link to comment

Mi vozimo bicikle, imamo i biciklističke staze. Kao u Kopenhagenu i Beču.  A o tome gde je Stari Aerodrom možeš videti u filmu A.S.Petrovića DANI (1963).

Link to comment

Mislim da je po oslobođenju od svih beogradskih opština najviše streljanih bilo baš u Zemunu. Doduše, tu je bilo najviše ustaša, ustaške administracije i kontrole, ali ipak nije loše podsetiti Zemunce na to da je Novi Beograd tu da ih čuva, ako treba i sa Bežanije.

Link to comment

Mi vozimo bicikle, imamo i biciklističke staze. Kao u Kopenhagenu i Beču.  A o tome gde je Stari Aerodrom možeš videti u filmu A.S.Petrovića DANI (1963).

 

Nalazi se na teritoriji KO Bezanija i zemljistu koje su Kralj i Ministarstvo Vojno otkupili od stanovnika Bezanije. Kao i tzv blokovi koje ste oteli Zemunu i pripojili nbg

Link to comment

katastarska opstina.     nekad je bezanija pripadala zemunu tako da su mz bezanijski blokovi 62 63 64 oteti. zlodela filipenkovih.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Novobeograđani? Gospabubo? Jer™ traje susret Guče i šabačkog vašara na ušćetu? Ne primećujem u medijima ništa posebno, na posao idem vozom pa nemam pregled situacije... Ima li buke, gužve, galame, pevanja&pucanja?

Link to comment

Novobeograđani? Gospabubo? Jer™ traje susret Guče i šabačkog vašara na ušćetu? Ne primećujem u medijima ništa posebno, na posao idem vozom pa nemam pregled situacije... Ima li buke, gužve, galame, pevanja&pucanja?

jebemumater, ja to nishta ne chujem. kad je beshe pochelo? :unsure:

 

mora da su atmosferske prilike nepovoljne. a u preko ne idem, to je znano, skoro nikad. ispunila sam pola kvote od 4 odlaska godishnje, taman proshlog meseca. jedino ako me ne navede drzavna uprava do kraja nedelje, pa da moram ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

kao sto rekoh, nece se nista cuti.

 

na srecu, izgleda da je i obezbedjenje na visini zadatka.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...