Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Jedino sto sam cuo je da to u planu sledece godine. Obzirom da je to deo prikljucnice na most na Adi ne verujem da ce da pozure jer sad nam je vazniji ovaj na vodi deo grada.

Link to comment

A jesi čuo nešto za tunel koji je apparently isplaniran u produžetku Pariske komune prema Marije Bursać? Totalni SF, je l' to planiraju gore i neku autobusku stanicu za Zemun? GUP do 2021. deluje ostvarivo eventualno do 2051...

 

:D

 

 

izmene_saobracaj.jpg

 

Link to comment

Skroz je poplavilo šetalište (najdonji nivo), stiglo do trave. Ima još metar do onog platoa gde je teatar na Savi (blok 45). Toša radi, i Crna mačka, ostali slabo.

Link to comment

Zar nije Mali zabranio juče splavovima da rade?

rekao je da je zabranio. meni se čini da takva odluka nije u njegovoj nadležnosti.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Jbg, logično mi je da zatvore splavove dok je situacija ovakva kakva jeste. Sem toga, on je verovatno i neki komandant odbrane grada u vanrednoj situaciji, što mu daje ovlašćenja?

Link to comment

Jbg, logično mi je da zatvore splavove dok je situacija ovakva kakva jeste. Sem toga, on je verovatno i neki komandant odbrane grada u vanrednoj situaciji, što mu daje ovlašćenja?

 

Objašnjavao je to Predrag Marić ranije, kada se proglasi vanredno stanje to dovode sve niže pravne subjekte u subordinaciju i ono što kaže viša instanca više nije u rangu preporuke već direktnog naređenja i mora da se prati

Link to comment

Aha, ok. Nisam zapravo bio načisto da li pojam "vanredna situacija" podrazumeva i te stvari.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Kad sam napisao da ova dva splava rade, mislio sam da se do njih može doći, napravili su prilaze, do ostalih se ne može prići (odnosi se na 45 blok). Da li zaista rade - ne znam, bio sam jutros.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...