Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Уа!!!

Булевар Ратка Младића! Закон! Тамо црква, вамо "Перпер", "Дурмитор"  :wub: , ај јбг, нови Меркатор, тамо у даљини Генекс и Царина...Дивота  :thumbsup: .

Ко не зна нека се не уплиће  :fantom:

Link to comment

Podneo sam zahtev za onu Šapićevu popust-karticu i reklo mi u opštini da će biti gotova za dve nedelje. Šta rade bre sa plastičnom karticom koja se printa za minut te dve nedelje, graviraju je čoporom nervoznih treniranih kunića? Enthusiasm crushers since 1947...

Ma i meni rekli za dve nedelje ali ja bila u prolazu za nekih 5-6 dana pa svratila da pitam da nije slučajno gotova - kad jeste. Valjda odvale dve nedelje za just in case.

Link to comment

Naravno. Mogu đinđićevi i ratkovi ekstremisti da ga krste kako hoće, samo je jedno ime blisko srcima nas staaaaarosedelaca.

Појма немаш  :frust: . Ако си СТАРИ СЕДЕЛАЦ онда би требало да знаш да је то Први булевар  :naughty:

Link to comment

Ma i meni rekli za dve nedelje ali ja bila u prolazu za nekih 5-6 dana pa svratila da pitam da nije slučajno gotova - kad jeste. Valjda odvale dve nedelje za just in case.

i jesi je troshila vec negde?

Link to comment

Nisam još, dobila sam flajer sa spiskom kojekakvih radnji ali do sad mi ništa nije bilo "naruku".

A i ja sam ti kolekcionarka svakakvih tih kartica (Pika, Vip Gold za Home centar, Vulkan, Metro c&c........) tako da je pitanje kad/da li će mi ikad zatrebati.

Link to comment

Nisam još, dobila sam flajer sa spiskom kojekakvih radnji ali do sad mi ništa nije bilo "naruku".

A i ja sam ti kolekcionarka svakakvih tih kartica (Pika, Vip Gold za Home centar, Vulkan, Metro c&c........) tako da je pitanje kad/da li će mi ikad zatrebati.

a, nene, ja kad uzmem karticu, ondak joj se i posvecujem -_-

 

od pike sam kupila dva tiganja delimano :s_w:

Link to comment

Uzeo kartice. Gadno je kako su ih zalepili za flajer selotejpnom omčicom (valjda da ako ispadnu iz koverte makar ispadnu zajedno) i sad je ostala ona mrlja od lepka. Nemam pojma gde ću da ih probam, moje trenutne potrebe divergiraju od ponude, nemaju vulkanizera na spisku, doduše imaju neku optičarsku radnju... Da krenem na squash?

Link to comment

Vojvođanska prodisala sa ovih 4-6 traka. Ima li neko informaciju kada će se raditi ono suženje kod ž. stanice Tošin bunar?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...