Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

valjda će se paralelno privoditi kraju i tošin bulevar pa će moći lagano da se prilazi novom mostu sa raznih krajeva nbgd-a a ne samo pred sam most

Link to comment

nije da imam nešto protiv izgradnje, ali kome oni misle da prodaju te stanove? eno Neimar izgradio zgradu na ćošku Vukasovićeve i JG, zvrji prazno. isto ona nova i ogromna zgrada kod IMTa.

Link to comment

jeste, vrtic u belvilu poceo da radi. saobracaj ce se verovatno rasteretiti kada se zavrse svi ti pristupni putevi za most na adi. ovaj 67a blok je na dobrom mestu, blizu delta siti, idea, tu je blizu i reka a ni stari deo grada nije daleko, nisam citao koliko je stanova planirano u tom bloku, hajd recimo da je oko 400 stanova, tesko da ce 400 automobila vise u tom kraju da naprave zastoj na ulicama :)

Edited by Pontijak
Link to comment
A sto se tice saobracaja, morali bi na raskrsnicama da uvedu kruzne tokove..
Pilot-projekat kružnog toka imaš na izlasku sa pijace u bloku 44 prema Nehruovoj, works like a charm. -_- Seriously though, neka se nose sa novim zgradama dok ne srede ulice i puteve, pretvaraju Blokove u Jerković. Imate više rendera ovde. Meni projekat deluje bezveze, predimenzionirani križanac Neptun i Azzaro zgrade meets generic pumpanje kvadrata. <_< Edited by Oxymoron
Link to comment
Pilot-projekat kružnog toka imaš na izlasku sa pijace u bloku 44 prema Vukasovićevoj, works like a charm. -_- Seriously though, neka se nose sa novim zgradama dok ne srede ulice i puteve, pretvaraju Blokove u Jerković. Imate više rendera ovde. Meni projekat deluje bezveze, predimenzionirani križanac Neptun i Azzaro zgrade meets generic pumpanje kvadrata. <_<
Aaaaa pa taj blok treba da mecuje™ ono West naselje pored erport sitija!
Link to comment
nisam citao koliko je stanova planirano u tom bloku, hajd recimo da je oko 400 stanova, tesko da ce 400 automobila vise u tom kraju da naprave zastoj na ulicama :)
Bice tu i poslovnog prostora, radnje u prizemlju, nagurace sve i svasta.. Sto kaze Oxy, pumpanje kvadrata. Jos jedna u nizu trajno upropascenih lokacija..
Link to comment

ne znam samo kako ce popuniti sav taj poslovni prostor, praznih lokala za radnje u belvilu ima poprilicno, tesko je voditi neki posao jer je delta siti jaka konkurencija. i jos za poslovni prostor, eto ona staklena poslovna palata u belvilu zvrji prazna. obdaniste u belvilu je pravljeno da pokrije taj blok, primecujem da ima bas dosta mladih porodica sa decom tamo. cini mi se da su guzve u saobracaju bas velik vikendima jer postao obicaj da se ide u delta siti i onda se bas primecuje zakrcenje saobracaja

Link to comment
nije da imam nešto protiv izgradnje, ali kome oni misle da prodaju te stanove? eno Neimar izgradio zgradu na ćošku Vukasovićeve i JG, zvrji prazno. isto ona nova i ogromna zgrada kod IMTa.
Ta zgrada je komplet prodata što se tiče stanova.Čekaju papire, upotrebnu dozvolu.Ono što su pustili unutra su ljudi koji su tražili da uđu, većina ima penal klauzule od 250 evra mesečno.Ti koji su ušli greju se na struju šta ih briga strujomer je još na Neimar V registrovan.Doduše ima tu dosta kupaca kojima je to 10+ stan...send from WC šolja by BVK
Link to comment
Jes vala, sve prodato, samo se papiri čekaju, baš kao i Belvil onomad.
Pa za ovo video papire.Imam insajderku u preduzeću. ;-) Čak sam gledao da kupim ali cena je bila malo "jača" :-( send from WC šolja by BVK
Link to comment

Doktori prosirenja "Bezanijskog" bulevara svaki jebeni dan drze cas kako se kvalitetno i pedantno radi!Milina 1! :Hail:Mislim da nikome u kraju ne smeta opsta ludnica kad su ljudi svedoci 1 posvecenosti pre svega! -_-fotografija0150.jpgfotografija0149.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...