Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Upravo dobih čestitku od upravnika Novog Beograda Aleksandra Šapića u poštansko sanduče. Među ostalim uspesima, hvali se čovek i organizacijom novobeogradskog leta.namestio-tender-aca-sapic-610x327.jpg

Link to comment

Samo kad smo kod značajnih građana NBG da napomenem da mi je školski iz Bl. 70 dobio godišnju nagradu za fotografiju! Goša Tomašević ! :Hail:send from WC šolja by BVK

Link to comment
Na basket terenu u kraju se igrao nikad jaci basket i nema ko ga nije igrao. Tijanic, Jaric i Pasanski Senior. To je grmelo od napusavanja gentijalijama i okolinom. Divac, Djordjevic, Paspalj i ekipa umeli da odigraju po neku... Igrao sam basket sa Kecmanom, 3 na 3 a supruga Adrijane Lime sam dobio 1 na 1. :)
Tek sad videh ovo.Necemo tako, mene si zaboravio :P....Ko nije cuo Pasanskog Sr i pokojnog Tijanica kako se svadjaju nije cuo nista.I pivo koje se donosi na teren si zaboravio :mad:
Link to comment
Oooooo drago mi je da nas ima i po internet forumima! ;)Filipenko, pontijak, ti i ja da znam za sada...
Nisam ja vas ;), ja sam samo iz sve snage dolazio na basket devedesetih i kasnije, kad god sam bio u Beogradu.To je bio jedan od jacih, mozda najjaci basket u gradu, a ova dvojica koju pominjes su svojevremeno i dok su bili normalni, ziher bili najbolji basket par u Srbiji.Mislim, nisam siguran, da je svojevremeno bilo i neko takmicenje, liga parova ili tako nesto.Inace - ako si mladji - ja spadam u one matore koji su vas redovno drali :P , mada priznajem da sam, vremenom, bio sve skloniji postbasket pijenju piva i zezanju koje je ukljucivalo i (siguran sam jos uvek nedocekano) cekanje da se Jaric stariji uhvati za dzep i plati pivo.Zezam se malo, sorry, poslednji put sam bio pre skoro godinu dana, mozda i vise, kada je Peca riknuo na terenu...
Link to comment
  • 2 weeks later...
Ko ce da srusi Stari Merkator i napravi nesto normalno tamo?
Mrka kapa iako je to stvarno hororično.Jedino ako PPV pokrene nešto jer tamo im je centrala stranke :-P Mislim da u samom prostoru većinski deo ima Zepter.send from WC šolja by BVK
Link to comment

Taman fino ovo kad zavrse pa da ne moze kolima da se prodje ni kroz O. Brigada a pogotovu kroz J. Gagarina.edit. bice da nisu ludi oni koji su pricali da su ostrva izmedju bulevara na nbg ostavljana zarad buducih prosirenja

Edited by Singer
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...