Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

ne mogu uopshte da se odredim prema toj slici, nikako :o
To ti je kao da stojis na cosku 1 Bloka Fontana i gledas u opstinu a pomalo zabacujes pogled i ka zgradi sa narandzastim staklima do. :)
Link to comment

Najbolje obozavam kad plazu, par desetina neplanski gradjenih vikendica, sajam, drum i aerodrom (prugu i prvi most izostavljaju jer ih je izgradila Austrija) proglasavaju za pocetak izgradnje Novog Beograda, a onda to obrazlazu tima sto se neko igrao crtanja SF planova koji nikad nisu ni delimicno realizovani.

Edited by Delija67
Link to comment
Prljavi četnički portal Telegraf Veselina Jevrosimovića nastavlja sa antikomunističkom propagandom i "otkrivanjem istina". Nakon što su ispucali sve bisere Miloslava Samardžića, pokušavaju da nas u etapama uvere da komunisti uopšte nisu ni gradili Novi Beograd :jerry:
tekst je treš svakako, ali da su se ograničili samo na izgradnju aerodroma 1924., starog sajmišta 1936., nasipa, 1937 to ne bi niko mogao da im prigovori. doduše ne čitam redovno telegraf pa ne bih mogao da tvrdim da nema etapnog uveravanja.preskočili su džamiju koja se nalazila negde blizu današnje palate srbija, ali ne verujem da im to ide u prilog :fantom: koga zanima istorija nbgd mala preporukadelfi_tajna_novog_beograda_zoran_lj_nikolic.jpg Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment
  • 4 weeks later...

Jeli, da li ste vi čuli da se geneks kule zovu dva idiota?Ja rekao to pred nekim ljudima 74 i 59 godište, bledo me gledali.Ja mislio da je to opštepoznato

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...