Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Cekaj Frenk, zar ti nisi pitao da postave spomenik? Kakvu ti ovo bezbednost pominju?
Ovo je za drvece bilo ..pa sam ih podsetio i za kamere ;)Nego odakle ti Info za sadnju?
Link to comment
Ovo je za drvece bilo ..pa sam ih podsetio i za kamere ;)Nego odakle ti Info za sadnju?
U kancu nam upaljen gracki radio, 102.2 pa se ukljucila (ne cuh odakle) zenska da saopsti da je to sutra i da pozove gradjane da pomognuprisustvuju dogadjaju.edit: a evo, rekose i na ozbiljnijem mediju Edited by Singer
Link to comment

Đokovići odustali od placa u Ivana Ribara, ali mi jedna stvar nije jasna

– Koji su motivi zakupca da to učini, morate njih da pitate. Kada se ugovor raskine, uplaćena naknada za uređenje građevinskog zemljišta se vraća zakupcu. Zbog toga smo „Femili sportu” isplatili 165 miliona dinara – kažu u direkciji.
koji k**** im se vraćaju pare ?
Link to comment
Đilas je vratio pare Miškoviću za plac pored Tempa kod Kvantaša.Taki su propisi.
to mi je jasno, nego mi nije uopšte jasan princip. s obzirom da je ugovor potpisan na 99 godina, da su raskinuli posl 90 godina, da li bi im vratili pare ?
Link to comment

Постоји неки рок, ваљда пет година, у коме се земљиште мора привести намени.Тако је у скорије време одузет плац Петру Матићу код Аутокоманде.Он је закупом тог плаца окружио Мишковићев плац на коме је планиран највећи Делтин шопинг мол планирајући да га уцењује.Протекло је ваљда више од пет година од тада, Мишко није тео да одреши кесу и плац је одузет Матићу, враћен му је новац и онда је ваљда Делта закупила тај плац на новој лицитацији.

Edited by bokki
Link to comment

Ponosim se što sam bio protiv lažnih Terazija.

SRAMOTA: Đilas i Šapić krali struju!Replika Terazija iz 1930. godine bila nelegalno priključena na električnu mrežu od otvaranja do pre nekoliko dana, kad je ova krađa otkrivenadragan-dilas-aleksandar-sapic-1383146886-389483.jpgReplici Terazija iz 1930. godine, tematskom parku i projektu Grada Beograda, urađenom po planu JP „Poslovni prostor Novi Beograd“, isključena je struja zbog nelegalnog priključka, tj. krađe struje.Propali posaoNajodgovorniji za ovaj propali projekat su odlazeći gradonačelnik Dragan Đilas i Aleksandar Šapić, predsednik opštine Novi Beograd. Struja je nelegalno uzimana od samog početka, a kad je „Elektrodistribucija Beograd“ (EDB) u redovnoj kontroli otkrila nelegalan priključak, tematski park je već bio ukrao čak 33.000 kilovat-sati, čija je vrednost oko 230.000 dinara!Na to bi trebalo dodati i cenu priključka, koja se kreće od 70.000 do 107.000 dinara, što takođe nisu platili. Čim je divlji priključak otkriven, struja je isključena, a postavlja se pitanje ko će odgovarati za ovu krađu, kao i čemu uopšte služe papreno skupe „Terazije“.- Replika Terazija je propast veka! Od te investicije neki su zgrnuli ogroman novac, a ostavili ruinu. Umesto da ovaj park privlači posetioce i turiste i tako donosi novac, u njemu još od otvaranja nema ni žive duše. Ne desi se da prolaznici ne prokomentarišu: „Čemu služe ove ‚Terazije‘ i ko je zaradio na njima?“ Na sve to, kad su građani čuli za krađu struje, shvatili su koliko je ceo taj posao skandalozan! Građani očekuju objašnjenje - kaže ogorčeni izvor.bgd-Sredjivanje-fasade-kulise-s.jpgPotvrđen lopovlukDa je zaista bilo krađe struje, potvrđeno nam je i u „Elektrodistribuciji Beograd“ (EDB). Oni kažu da su radili redovnu kontrolu i da je otkriveno da se u ovom parku nezakonito koristila struja.- Redovnom kontrolom divljih priključaka na elektrodistributivnoj mreži, u toku prošle nedelje otkrili smo 201 krađu struje, a na lokaciji na kojoj se nalazi tematski park nelegalno je čak 15 mernih mesta, a utrošeno je 33.000 kilovat-časova. Nakon ovog otkrića EDB je obustavila dostavu električne energije tematskom parku - kažu iz „Elektrodistribucije Beograd“.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...