Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

ganguli cemo zasigurno dat podrshku, chim dodje 1 njegov trenutak :s_w:(videla posle za djilasa, i da mukica prodaje biznis, jer mu je politika u srcu. vazi :mellow:mislim, lele, anyway :lolol:)

Link to comment

Hurtuje me Gangulesku u svakom smislu, pogotvu kad vidim da prica tj. cedi kroz zube jer mu takva sad vilica s' novi zubi..Jednom prilikom je sedeo sto do mene u restoranu - koja je to esencija primitivizma, sirovina jedna raspala...... glavata! :dry:

Link to comment

Bas pre neki dan se pitah sta ce biti "sa nama" kad sve te zgrade dodju na generalku? Skoro da je nikao u jednom danu al' tada na ledjima ORA-e i bratstva i jedinstva? Kako cemo tad zivit? :cry:

Link to comment
aa, nije ostario, arudara 2 je zemun :D
arudara je bukvalno ko se prijavio u kojoj policiji. ne znam kako su to posle reshili :lolol:al ako pada, neka ga njima :P
Kako cemo tad zivit? :cry:
djecemo zivit :oza kako ce se snadjemo :P Edited by thermal bug
Link to comment
arudara je bukvalno ko se prijavio u kojoj policiji. ne znam kako su to posle reshili :lolol:
a, nemoj, molim te, izvini, tacno se zna ko je novi bg, a ko zemun: blok oivicen rudarima i klarom cetkin su zemunci, a mi ostali smo starosedeoci novog beograda. :)
Link to comment
a, nemoj, molim te, izvini, tacno se zna ko je novi bg, a ko zemun: blok oivicen rudarima i klarom cetkin su zemunci, a mi ostali smo starosedeoci novog beograda. :)
a pa ako ste vi medjsobom to vec reshili, nijesam protivna nikako ^_^zivela sam chak i u arudara, na munze strani, ondak. ja sam tek kasnije prebegla na nashe strane :lolol:
Link to comment

ovakvi poduhvati, danas, izgledaju nemoguce...Izgleda da je dosao na red tzv. Bezanijski bulevar na red. Od juce su tamo neke masine, ravnaju. Ae zivi bili pa videli. To znaci da ce i most stici i do stanice Tosin Bunar.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...