Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Elita :fantom:

SUPER AKCIJA: Popust na kupovinu za Novobeograđane!Opština Novi Beograd pokrenula projekat "Novobeogradski klub", u okviru kojeg stanovnici te opštine imaju brojne popuste u više od 60 radnji širom BeogradaOpstina-Novi-Beograd-Aleksandar-Sapic-foto-Milena-Djordjevic-5.jpgOpština Novi Beograd pokrenula je projekat “Novobeogradski klub”, u okviru kojeg stanovnici te opštine imaju mogućnost da ostvare brojne popuste u više od 60 radnji širom Beograda. Stanovnici Novog Beograda od sada će moći da kupuju sa popustom prehrambene proizvode, odeću i obuću, koriste usluge lekara, plaćaju po nižim cenama u sportskim radnjama, knjižarama i školama stranih jezika.Svi koji žele da se učlane u klub dovoljno je da dođu u zgradu opštine, i u servisnom centru popune formular, na osnovu kojeg posle sedam dana dobijaju takozvanu personalizovanu karticu.Predsednik opštine Novi Beograd Aleksandar Šapić pozvao je sve Novobeograđane da dođu i iskoriste ovu uslugu, koju za sada ne pruža nijedna opština u gradu.- Zaista smo se trudili da pokrijemo sve oblasti, od medicinksih usluga, prehrane, obuće i odeća, sportske robe, pa sve do nižih cena karata za pozorišta i muzeje. Siguran sam da će još institucija i radnji uključiti u projekat. Pozivam sve Novobeograđane da iskoriste ovu prednost jer smo jedina opština u Srbiji koja ima ovakvu ponudu – kaže Šapić.Opstina-Novi-Beograd-Aleksandar-Sapic-foto-Milena-Djordjevic-8.jpgNa pitanje Telegrafa kako su došli na ovu ideju, Šapić kaže da su želeli da rasterete kućni budžet Novobeograđana.A da ima zainteresovanih dokazuje i to da žitelji Novog Beograda koje smo zatekli u zgradi opštine, raspoloženo popunjavaju formulare. Jedan od njih je i penzioner Svetozar Branković (78) koji sa ponosom pokazuje svoju novu karticu.- Znači mi da u prodavnici ili kod lekara platim jeftinije. Ovo je dobra ideja i lepo je što su je realizovali – kaže Branković.A šta sve može da se kupi uz popust?Pokriveno je 12 oblasti : Prehrana, Lepota i zdravlje, Kultura, Putovanje i špediterske usluge, Moj ljubimac, Moj auto, Sve za dom, Sport i fitnes, Odeća i obuća, Obrazovanje.Na primer, u Domu zdravlja “Ristić” žitelji Novog Beograda mogu da obave pregled uz 20 odsto popusta, u radnjama “Aman” da kupuju namirnice po 5 odsto nižim cenama, u optičarskim radnjama uz 10 odsto popusta, a u sportskim po 10 do 50 odsto nižim cenama.Odeća i obuća može se pazariti jeftinije za 10 do 30 odsto, dok je popust za restorane 10 odsto.Za ljubitelje pozorišta i muzeja popusti se kreću od 10 do 50 odsto.
Podržavam akciju. Samo treba proširiti broj mesta gde je usluga dostupna i povećati popust, te osmisliti neku varijantu nabijanja na nos Turcima preko Save, odnosno prigradskim naseljima pored Dunava poput Zemuna i sl. Like-A-Boss-150x150.jpg
Link to comment
Elita :fantom:Podržavam akciju. Samo treba proširiti broj mesta gde je usluga dostupna i povećati popust, te osmisliti neku varijantu nabijanja na nos Turcima preko Save, odnosno prigradskim naseljima pored Dunava poput Zemuna i sl.
e mojne brate, posle ce, primamljeni pogonostima, da pochnu da se doseljavaju, sto nam, slozicesh se, nije neophodno...jer oni oce da se parkiraju, da dizu cene kvadrata i slichno. nadasve, da bacaju djubre sprozora, jer su chuli da to moze <_< Edited by thermal bug
Link to comment
e6yzy5yd.jpg
upravo sam prošao pored i imam šta da vidim.prošlo je samo mesec dana kako su i završili ovo preuredjenje, a već je raskopan onaj prsten oko kruga i navodno se nešto doradjuje. sve mi se čini kao u slučaju sa duplom izgradnjom biciklističke staze u gandijvoj iza čije izgradnje je stajao predobri goran vesić.i ovo deluje kao još jedna uigrana pljačka.ja da sam neka vlast™, ja bih vešao za ovo kunem vam se. i to da visi na tom kružnom toku, jebao ga kružni tok i pare koje je maznuo. pa mi smo preskočili ozbiljnu stepenicu u uredjenju društva. vreme je da se vratimo vrednostima koje je utemeljavao još car dušan, pa polako napred ka savremenom dobu.uh koliko sam besan
Link to comment

Bađ video sinoć kad sam išao kući!Baš me zanima šta se zasralo!Znam da su vozači gsp kukali što moraju da "vitlaju" oko ostrva.Verovatno im bilo lakše da čim skrenu iz J.G. opiče po gasu, samo da paze da ne ulete u Savu!Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment

sad možda i teoretski možemo da stignemo, ali kada se ova zgrada završi i kada se pelcer proširi i na ostatak praznog prostora između japanske i evropske, neće se moći mrdnuti iz blokova osim peške ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...