Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Ima višeПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4
nema bre, zaklela bih se da sam 2005-2007 gledala vreme na satu, kad vec pochnem da kasnim kuci vecherom :unsure:
Link to comment
Precednik nam dobio siiinaaa!Send from WC solja by BVK
prochitala. u jednom od beogradskih porodilishta. kojih ima 15 iljada. lepo je sto su se bar nekom odluchili da prichuvaju 1 privatnost. ostalima i creva razvlache, o svakoj prigodi...najlepshe zelje precednikonasledniiku, dakako ^_^ Edited by thermal bug
Link to comment
Bubo, evo rekoše i na studijima b, preko 10 godina nije radio sat, znači da si ipak ti opašila u računicama
majkumu brate, znash kako sam sigurna da nisam, imam istoriju stanovanja, po godinama, u krajevima u kojima se sat vidieo pa nevideo. ali neka bude, nije oglavu ^_^
Link to comment
Definitivno ce biti kruznog toka u Nehruovoj, kod pijace u Bloku 44. :lol: Izgleda da neko pocinje da kapira....
Ajde baš ću sutra da vidim mada sumnjam.U stvari kad razmisllim možda i hoce pošto sam provalio kad su razrovali da su ukinuli dodatnu traku za skretanje u 45. Iz pravca okretnice 82.Send from WC solja by BVK
Link to comment

U pravu si prošao jutrose6yzy5yd.jpgAli mislim da će morati da postave dežurnog pandura za početak.Već jutros bilo čukanje.Send from WC solja by BVK

Link to comment

Dobro je da su se setili. Problem je što sada možemo da očekujemo automobile i autobuse u pekari, cvećari ili mesari, u zavisnosti od toga u kom ćošku izgube kontrolu.

Link to comment
ne bi trebaloako se jos stavu kaldrma na unutrasnjem prstenu bilo bi odlicno
Unutar ostrva?Pa onda ce to da se vozi preko njega samo tako.....@bigvladaNemoj samo u Kalik da se zakucavaju :cry:
Link to comment
Unutar ostrva?Pa onda ce to da se vozi preko njega samo tako.....@bigvladaNemoj samo u Kalik da se zakucavaju :cry:
prva unutrasnja traka da se uradi sa kockom, da nekom ne padne na pamet da sprzi pravo, a ostrvo je dzbuncici, fontana.....
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...