Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Ja mislim da to onaj noćni čuvar pušta sa radija, tako nešto.
Noćni čuvar u tržnom centru? To bi bilo do jaja da odem da mu se najebem majke ali meni ličilo na "živu muziku"Send from WC solja by BVK
Link to comment
Noćni čuvar u tržnom centru? To bi bilo do jaja da odem da mu se najebem majke ali meni ličilo na "živu muziku"Send from WC solja by BVK
pre neki dan je na onoj drugoj strani reke bila neka celodnevna zabava/proslava sa nekom zenom koja je pevala (+ klavijature). tako je pevala da smo prvo mislili da su karaoke, ali onda smo skontali da to traje i traje i trajalo je ceo dan. to je otprilike bilo proslog vikenda. to je bilo glasnije od bilo koje muzike koja se pusta sa blokovske strane reke
Link to comment
pre neki dan je na onoj drugoj strani reke bila neka celodnevna zabava/proslava sa nekom zenom koja je pevala (+ klavijature). tako je pevala da smo prvo mislili da su karaoke, ali onda smo skontali da to traje i traje i trajalo je ceo dan. to je otprilike bilo proslog vikenda. to je bilo glasnije od bilo koje muzike koja se pusta sa blokovske strane reke
Da setao sam se ali sa keja se jasno culo da je sa druge strane i nije dolazilo do solitera...
Link to comment

Ubedjuje me ortak da za prevoz na Adu ne koristim vise onaj plavi/zuti prevoz nego onaj koji je i meni blizi kod splava crna maca.Jel taj vozi na Adu Ciganliju ili medjicu?Gde se izlazi putem na jezero ?Ja cenim da onda ispada malte ne na nudisticku plazu?

Link to comment
Ubedjuje me ortak da za prevoz na Adu ne koristim vise onaj plavi/zuti prevoz nego onaj koji je i meni blizi kod splava crna maca.Jel taj vozi na Adu Ciganliju ili medjicu?Gde se izlazi putem na jezero ?Ja cenim da onda ispada malte ne na nudisticku plazu?
Na medjicu valjda vozi samo onaj jedan lik, blizu "Galeba". Za taj kod "Crne mace" ne znam kuda vozi.A ima i neko pristanište između "Skalara" i "Gusara", jel znaš kuda taj vozi?
Link to comment

izmedju skalara i gusara imaju 2 : onaj veci, blizi skalaru ide na Adu, ali moze da se dogovori i da svrati na medjicu ili negde na adu na splav. a onaj blizi gusaru vodi do medjice, samo je to neki camac koji ne znam kako se doziva

Link to comment
Ubedjuje me ortak da za prevoz na Adu ne koristim vise onaj plavi/zuti prevoz nego onaj koji je i meni blizi kod splava crna maca.Jel taj vozi na Adu Ciganliju ili medjicu?Gde se izlazi putem na jezero ?Ja cenim da onda ispada malte ne na nudisticku plazu?
Vozi na Adu Ciganliju. Uvek idem tim kad nisam biciklom. Kad pristane ides levo nekih 50 metara, pa stazom kroz sumu. Staza izbija negde izmedju Sharkovih terena za odbojku na pesku i Rezisera. Edited by Delija67
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...