Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Kakva je ta staza?jel prohodna ili je "njivovita" ?Send from WC šolja by BVK
jel to ova staza?http://www.youtube.com/watch?v=m0O0P-WsgYA
Link to comment

Ima kod tog lika na kanalu dosta klipova gde vozi tim delom grada. Pominje i Bojcinsku sumu a to je valjda kod Boljevaca.

Link to comment

Taj deo, odmah nakon kraja snimka, je ubedljivo najgora staza po kojoj sam vozio. A nije bas ni kratka...http://youtu.be/9TjXNhF6_sI

Link to comment

Moram da konstatujem povećano prisustvo Rusa u poslednje vreme u 70om, kao i afroamerikanaca™. Prava smo multikulti sredina ...

Link to comment
  • 3 weeks later...

Prisustvovao sam sam malopre u Gandijevoj prvi put tradicionalnom srpskom izbacivanju kese sa đubretom kroz prozor.. ne1, ne dve, nego tri komada jedna za drugom :D kakvo bombardovanje. Verovao sam naivno da je po sredi urbana legenda

Link to comment
Prisustvovao sam sam malopre u Gandijevoj prvi put tradicionalnom srpskom izbacivanju kese sa đubretom kroz prozor.. ne1, ne dve, nego tri komada jedna za drugom :D kakvo bombardovanje. Verovao sam naivno da je po sredi urbana legenda
U 70. Ili dole ka Tošinom?Send from WC solja by BVK
Link to comment
  • 5 weeks later...

Od juče brod Gusar polako, ali sigurno tone. Juče su doveli neke sa pumpom da pokušaju da ga spasu, ali danas vidim da je baš zaglibio. Nije mi jasna procedura, što ne zovu nekog da ga odvuku ili iseku ili već nešto, nego samo da čekaju da potone

Link to comment

Bio u petak uveče na keju i vidim tamo ka gusaru ne rade bandere pretekoše nas neki vatrogasci kad smo došli bllizu shvatili da su oni preventino isključili struju.Guja se nakrivio a ovi izbacili sve napolje i uleću sa pumpama.A šank šljaka ne možeš prići!Send from WC solja by BVK

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...