Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Glavna proslava dana reke save bila je kod recne policije ispod brankovog mosta sa starobeogradske strane.Bilo je divno. Bio je i zamenik ambasadora slovenije i narodne igre iyz slovenije, hrvatske, bosne i srbije.edit: bio i dragutin topic ispred asj.

Edited by Hamlet Strašni
Link to comment
+1umesto lepo da se voze na zapad onim lepim putem, s leve strane reka a sa desne njive, milina od voznje
Pre petnaestak dana sam biciklom išao uz Savu od Bloka 45 pa sve do Boljevaca.
Link to comment
Glavna proslava dana reke save bila je kod recne policije ispod brankovog mosta sa starobeogradske strane.Bilo je divno. Bio je i zamenik ambasadora slovenije i narodne igre iyz slovenije, hrvatske, bosne i srbije.edit: bio i dragutin topic ispred asj.
Dakle, doslovce se slavilo u moru govana (zahvaljujući kanalizacionom ispustu kod rečne policije). Fino.
filipe brate ti kad preteras....
Jel i dalje misliš da preterujem sada kada vidiš da je tu bilo organizacije, dovođenja stranih gostiju i slično? Edited by Filipenko
Link to comment
Pre petnaestak dana sam biciklom išao uz Savu od Bloka 45 pa sve do Boljevaca.
Jesi presekao onaj deo gde Sava pravi potkovičastu krivinu i izašao na put ili si vozio skroz duž reke i izašao kod kombinata? Ja sam se prvi put zajebao i išao ovom dužom varijantom, opaka smorčina, još sunce neko bilo upeklo tokom dana, a pokisao u povratku preko Surčina. Super su Boljevci, najbliža praaava™ Vojvodina (okej, znam da je administrativno deo surčinske opštine, ali ne pričam o tome). Nudili ćaći pre desetak godina da menja kuću u Bačkoj za jednu veću tamo, nije hteo. Mislim da se sada kaje.edit:zagrada Edited by Oxymoron
Link to comment
skroz duž reku i izašao kod kombinata?
Skroz duž reku. Posle ostružničkog i železničkog mosta nailazi se na pčelinjake, košnice su u kamionima.Onda dolazi skretanje za Jakovo, ne skreneš već se popneš na nasip i odatle ima još 13-14 kilometara do Boljevaca.Prošao sam pored nautičkog sela, i vozio prema obrenovačkom mostu dok nisam stigao do lovišta.Onda se okrenuo i nazad.Ukupna tura oko 60 km. :s_w:
Link to comment
Dakle, doslovce se slavilo u moru govana (zahvaljujući kanalizacionom ispustu kod rečne policije). Fino.Jel i dalje misliš da preterujem sada kada vidiš da je tu bilo organizacije, dovođenja stranih gostiju i slično?
uh, tu je uzas, a ljudi stalno tamo pecaju, vode decu da pecaju, setaju...
Link to comment
Ukupna tura oko 60 km. :s_w:
Ma znam, a još je i baksuzna, tri od četiri puta sam imao neke pehove, jednom (gore već rekoh) pokisao, drugi put mi pukla guma u povratku na izlasku iz Surčina (srećom na 200 metara od vulkanizera), treći put ortaka ujeo pas. Drago mi je da ti se dopalo. Imaš iza još i put za Progar, ali tamo je baš dosadno.
Link to comment
Pre petnaestak dana sam biciklom išao uz Savu od Bloka 45 pa sve do Boljevaca.
Kakva je ta staza?jel prohodna ili je "njivovita" ?Send from WC šolja by BVK
Link to comment
Опрез! Вране нападају људе у овој зони код Генекса.nbg.JPG
Već se pričalo o tome.Padaju mladunci iz gnezda pa roditelji panično odvraćaju "uljeze"...Send from WC šolja by BVK
Link to comment

@Frank: Do mosta asfalt, iza mosta makadam odnosno njiva ili blatište. Ako se smoriš od truckanja, možeš brže da se vratiš putem preko Surčina i Ledina, trasom busa 600-nešto.@bea: Dobar je asfalt, malo tu i tamo kriv u kontra smeru od reke čini mi se zbog propadanja nasipa na nekim delovima, ali okej. Kola ima dovoljno da budu umereno do izrazito dosadna kao pojava. Poslednjih godina se načičkalo übermnogo vikendica na tom potezu, pa "ljubitelji prirode" cirkulišu.

Edited by Oxymoron
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...