Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

znao sam da ce se ovo desiti kada su stavili podzemne kontejnere. jebace nas vrane :ph34r:

Link to comment

to sto kaze bokki a i cifre naknada u BG bi bile mnogo vece.Drugo taj PetroLand ima i neke subvencije slovacke vlade.

Link to comment
?Ne razumem.
zaboravio sam da linkujem tekst gde kazu da vrane napadaju ljude na novom beogradu.
Link to comment
zaboravio sam da linkujem tekst gde kazu da vrane napadaju ljude na novom beogradu.
To se dešava svake godine u ovo vreme.Ovih dana sam video dosta malih vrana po parkovima koje još nisu naučile da lete.Pre neki dan sam vozeći bicikl video fazana i prepelicu u travi kod VMA.
Link to comment
Dragi ukućani Imamo veliku čast da nam u subotu 14. maja dolazi drug Tito. To je velika čast za našu mesnu zajesnicu i njene građane, ali i velika odgovornost da sve prođe kako treba i dolikuje. zbog toga vas najlepše molimo da se pridržavate sledeceg: 1. Da uredimo naše terase i istaknemo što više cveća. Sa terasa da skinemo sve drugo osim cveća , /veš , posteljinu i sl /. 2. Iziđimo i na radnu akciju čišcenja oko zgrade i ulepšavanja našeg ulaza. Sklonimo svaki papirić sa zemlje. Napišimo neku parolu ili transparent. Isaknimo zastave na terasama koje gledaju prema Centru MZ. 3. U subotu u 9 časova iziđimo svi, ali baš svi! Ispred zgade odakle ćemo kolektivno da odemo na mesto koje nam je određeno za doček i isprećaj druga TITA. 4. Svako nek ponese bar po jedan cvet koji ćemo baciti na put i to na 100 metara pre nego što naiđu prva kola iz pratnje. Na kola u kojima će biti drug Tito nikako ne treba ništa da se baca. 5. Prilikom prolaska kolone i posebno druga TITA budimo radosni i po kažimo našu razdraganost što dočekujemo druga TITA sa pesmom i mahanjem zastavicama, skandiranjem TITO-TITO. 6. Kada prođe kolona ostanimo na svojim mestima i sačekajmo da se drug Tito vrati, a vratiće se brzo, da ga opet veselo i srdačno ispratimo i poželimo da nam opet dođe. 7. Na prozorima i na terasama niko ne može da bude. Prozori moraju biti zatvoreni. Ispred zgrade ostaće jedan redar - koji će čuvati zgradu dok se mi ne vratimo sa dočeka i ispraćaja. Za to vreme niko neće moći da ulaziti u zgradu. Stanove treba zaključati i isključiti elektro uredjaje, svetlo, šporete, bojlere, televizore i dr. 8. Za vreme dolaska i odlaska na doček čuvajmo travu, cveće, drveće koje smo mi odnegovali. Sprečimo svako nekulturno i nedisciplinovano ponašanje. Pevajmo borbene i partizanske pesme. Dokažimo sve naše vrline i pozitivne osobine. Obezbedimo da se i drugi ponašaju kako to u ovakvim prilikama traba i kako dolikuje. Čim se zavši doček i ispraćaj, vratimo se u najboljem redu u svoje stanove, bez ikakve žurbe i gužve. Pri tom strogo vodimo računa o deci i našim najmlađima i sprečimo da se niko ne povredi. HVALA VAM NA SARADNJI I UČEŠCU ! ŽIVEO VOLJENI DRUG TITO ! MESNA KONFERENCIJA SSRN 'SAVA'942757_10151379481277624_910975789_n.jpg14. maj 1977.
Edited by Lezilebovich
Link to comment

Predsednik opštine Novi Beograd i visoki funkcioner DS Aleksandar Šapić poznatiji kao jedan od nekada najboljih vaterpolista na svetu, napisao je na svom "Tviter" nalogu, da ga muškarci ne privlače:- Rekoh skoro BRKI zvanom @SlobaGeorgiev da nemam homoseksualnih sklonosti, ali izgleda da je to jače od njega. Ajde opet da ga bar pozdravim - stoji na njegovom "Tviter" profilu, kao očigledan odgovor na provokaciju novinara nedeljnika Vreme.Ovo je očigledno odgovor i svima koji spekulišu o Šapićevoj seksualnoj orijentaciji.

Link to comment

Jeste li sigurni da je ovo sa Titom NBGD? Meni ovo lici na mesnu zajednicu Sava Kovacevic a zgrade pozadi na solitere u Prvomajskoj67613302.jpgedit: mislio sam da je ovo ali ipak nijehttp://binged.it/139XFm5Levo se vidi taj jedan soliter. Ne znam sto sam ja bio ubedjen da ih tu ima vise.

Edited by katamaran
Link to comment
Jeste li sigurni da je ovo sa Titom NBGD? Meni ovo lici na mesnu zajednicu Sava Kovacevic a zgrade pozadi na solitere u Prvomajskoj
Blok 45, trzni centar u sredini. Licno bio tada i tamo (kao i svako iz bloka), mada se jedva secam jer mi je bilo 4-5 godina.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...