Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

ne mora da znači da dolaze spolja.bile su se skućile u kućištu aparata, između plastike i elektrike.700 milijardi buba (+ gnezdo)
Apsolutno ista priča, samo umesto aparata za kokice malo Daewoo radio.
Apsolutno ista priča, samo umesto malo Daewoo radio, mali Sharp kasetash na frižideru.
Link to comment
Kamenovan BG voz u Novom Beogradu!Eh, kada bi ovo bila najava borbe za odvajanje od mrskog Beograda... :cry:
pre ce biti najava raseljavanja stanovnika 2 mala geta koja su smestena ispod tj.pored zeleznicke stanice jer se nastavlja sa izgradnjom pristupnih saobracajnica za most na adi. malo kamenovanja pa ce se povecati nestanak sahtova i slicnih metalnih predmeta pa ovo pa ono i eto ocas posla se stvori atmosfera kod gradjanstva da te koji kamenuju vozove,kradu o produkuju djubre u fiiinom novom beogradu treba raseliti :dry:
Link to comment

Ako je bilo oprostićete mi ...Interesuje me detalji oko zgrade koja se nalazi preko puta (autoputa) bloka 37, na strani gde je Zapadna kapija, skoro da se naslanja na Studentski grad, tu je nekad bio otvoreni bazen. Zgrada je nezavršena već dugi niz godina. Da li neko zna šta je to, čije je, zašto je nezavršena itd...

Link to comment

Kad se gradio Blok 34 nekom je palo na pamet da tu napravi garazu. Izgradjena je koliko je izgradjena, a onda se valjda neko setio da niko pri zdravoj pameti nece tu da parkira, pa je napustena. Sluzila je za snimanje nekoliko muzickih spotova, kao teren za peintbol, parking za dostavu sveze uvezenih vozila... Pre deset godina se po kraju pricalo da se tu kriju pojedini pripadnici Zemunskog klana, a to niko nije ni potvrdio ni demantovao.

Link to comment

Imam veliki problem sa bukom. Pretpostavljam da je opet neki idiotski deda-bend koji svira neku radijsku muziku popularnu 80-ih došao u Beograd. Nažalost, buka se čuje svuda, postaje prilično frustriranje. Ima li načina da se kao građani zaštitimo od toga, tužimo nekoga, uspostavimo neki red ili će nas ... iz javno-privatnih preduzeća povezanih sa gradom i kime sve ne nesmetano maltretirati u narednim decenijama? Stvarno me boli kurac da svaki dan kada neka bitanga dođe na turneju ovde nama razvaljuju uši sranjima koja oni sviraju kako bi došli do skupog koksa i fuksi umesto da koriste jeftine, a zabole me i za lokalne ... iz gradskih i opštinskih ustanova,

Edited by Hamlet Strašni
lakse malo
Link to comment
Imam veliki problem sa bukom. Pretpostavljam da je opet neki idiotski deda-bend koji svira neku radijsku muziku popularnu 80-ih došao u Beograd. Nažalost, buka se čuje svuda, postaje prilično frustriranje. Ima li načina da se kao građani zaštitimo od toga, tužimo nekoga, uspostavimo neki red ili će nas ... iz javno-privatnih preduzeća povezanih sa gradom i kime sve ne nesmetano maltretirati u narednim decenijama? Stvarno me boli kurac da svaki dan kada neka bitanga dođe na turneju ovde nama razvaljuju uši sranjima koja oni sviraju kako bi došli do skupog koksa i fuksi umesto da koriste jeftine, a zabole me i za lokalne ... iz gradskih i opštinskih ustanova,
ne bi ovako pricao da su bili neki mjetalci
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...