Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

brat Gangula počeo sa uništavanjem leteće i gmižeće gamadi:Hail:
Jebote stojim na terasi razmišljam kako da napravim mitraljesko gnezdo i proglasim prisajedinjenje ovog stana bloku 70 kad ono čudna buka se čuje!Gledam dole a ono automobil za raspršivanje otrova protiv komaraca vozi između solitera!A deca sa igrališta skaču oko njega aamo što usta ne stavljaju ba one cevke!Blokovi rođaci!Send from WC šolja by BVK
Link to comment

pre vise od mesec dana sam zvao one (istrebljivac.com, valjda) ali mi nisu pomogli, posle par dana su se vratile bubasvabe. sad ih vec ima uzasno mnogo. dajte neki predlog.

Link to comment

купи неуштројеног сијамског мачора, имају опак инстинкт да лове и крцкају бубашвабе.

Link to comment

ako zivis u zgradi, nema koristi da samo istrebljuju tvoj stan, vidi sa komsijama da sredite sve stanove. u jednoj mojoj bivsoj zgradi su 'gasirali' zgradu. jeste bilo odvratno sljedecih dan, dva jer su umiruce bube ispadale sa svih strana, ali ih nakon toga vise nije bilo.

Link to comment

Skoro pa nemoguca misija ukoliko cela zgrada zajednicki ne resi da potruje gamad, predlozi na predsedniku skupstine stanara. Ti licno mozes da smanjis broj gamadi tako sto ces im blokirati ulaz (koliko je to moguce). Imas li u stanu odvod za sulundar, odnosno za aspirator? Imas li ugradne ormane?

Link to comment

danas sam se dogovorio sa predsednikom kucnog saveta ali problem je sto postoji neki lik koji ne dozvoljava da se kod njega to odradi, cak su mu i nudili da plate ali on jednostavno nece.

Link to comment

dobro, njega preskocite. ako je 90% pristalo, rezultat ce svakako biti vidljiv. posebno ako se dobro odrade podrumi, smetlarnici i slicno.elem, ti dotle (a i posle) gledaj da im odsečeš pristup stanu.

Link to comment

imam odvod za aspirator, imam i ugradne ormane. kako to da resim, odnosno kako da im blokiram pristup?

Edited by kojot
Link to comment

Ja sam pazario ovoALU-MREZICA-ZA-AUTOMOBILE-I-MOTORE_slika_O_4377113.jpgaluminijumsku mrežicu i isekao kvadrate koje sam prišrafio na sve otvore, tako da vazuh može da prođe ali krupnija gamad ne. pretpostavljam da je delovalo jer se od poslednjeg prskanja i od kada sam montirao ovo nisu vraćali. iza ugradnih ormana su ranije arhitekti ostavljali ventilacioni prorez, ukoliko je moguće proveri da li postoje. ako postoje, tamo isto ovo prišrafi.za aspiratorski odvod preporučujem ovo isto samo tako da isečeš mrežicu u obliku kruga koji će odgovarati crevu odnosno rupi.ne znam koliko sam bio jasan, jbg

Link to comment

Ovako Kojote. Imao sam slican problem i otisao u poljoprivrednu apoteku u Kamenickoj i dali su mi malu flasicu "POLARIS 40-ECNA" i objasnili, ja postupio kako su mi rekli i evo preko godinu dana nemam buba.

Edited by bergasa19
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...