Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Bitno da se sećate poplave iz četresprve, a ja mogu i da umrem.....
nije bilo poplave 1941., ali zato postoje slike od poplave iz 1940.savamalom se prolazilo camcima. Edited by Bane5
Link to comment
jeste, da. toga se secam. 2006 je bila valjda poplavljena savska kod sajma ili tako nekako ali isli su automobili nekako ali mislim da ovaj deo koji ti pominjes nije bio poplavljen 2006
Verovatno negde postoji slika ili video onog lika koji se 2006. kod Gospodarske mehane vozao na surfboardu, čini mi se da ga je neko vukao kolima.
Link to comment
nije bilo poplave 1941., ali zato postoje slike od poplave iz 1940.savamalom se prolazilo camcima.
Pri ruci mi je NIN iz vremena martovske poplave 1981, piše da je te godine zabeležen najviši do tada meren vodostaj u Beogradu, potom slede poplave iz 1888 i 1940.
Link to comment
Verovatno negde postoji slika ili video onog lika koji se 2006. kod Gospodarske mehane vozao na surfboardu, čini mi se da ga je neko vukao kolima.
surfer_200406.jpg
Link to comment

drugovi i drugarice, jel mozet4e da preporucite neku firmu za dezinskekciju? jel svi prskaju istim sranjem ili...? dajte neke pouzdane koji ce da pobiju gamad.

Link to comment

šaljem ti na PM preporuku od jedna forumašice. od kada su mi bili pre nekoliko meseci nisam video bubu.našpricao je to nešto i preko čaša i za 5 minuta je samo isprao čašu vodom i popio vodu iz nje , kao nije štetno za ljude jer je na biljnoj bazi

Link to comment

Si sigurna? Da te ne odnesu dok spavaš kao ovi kod Indija?Послато са GT-P6200 користећи Тапаток 2

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...