Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

hehe, bas sam na tom splavu danas bio.auh, jebote, pa ste je ovo?! jel bila nekad neka zesca poplava u tom delu, da je prelilo na ulice?

Link to comment

Pre nekih 5 godina je bilo jos i vise od ovoga i trajalo je celih mesec dana a prelilo nije nikad da me secanje sluzi. Jedino sto tada najebu pojedini splavari, Gusar npr.ili 2006. kako renne kaze, ne sluzi me sjecanje najbolje.

Edited by Arbeitmann
Link to comment

ovo gore je slika od pre par godina.najgore je bilo 1981.tada su dovozeni dzakovi sa peskom na blokovski deo nasipa.na bg autobusku stanicu se nije moglo bez dubokih cizama, a pojavili su se i nosaci do autobusa.

Edited by Bane5
Link to comment

tja, sad mi kaze prijatelj koji radi u bgvodanma da je sava u beogradu 2006. ipak oborila rekord iz 1981.ipak, 2006. nije bilo dzakova i dezuranja na nasipu kao 1981.

Link to comment

da da po kolicini vode definitivno jeste, ali po plavljenju desne obale save i ozbiljnosti kojom se nadlezni pristupili toj opasnosti ipak je 1981. ispred.

Link to comment

tada '81 su postojale civilne zaštite i razne druge neke službe tj. organizacije koje su se bavile takvim stvarima, sad nam preostaje da se molimo bogu da se tako nešto ne desi

Link to comment

Pa imas i sada stabove za vanredne situacije. Gradske i opstinske i republiciki. Prate situaciju, dobijaju izvestaje od rhmz, etc

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...