Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

taj gandi nikome nije mogao da smeta, nema razloga ni za obest lokalnih 'divljaka' jer da ima odavno bi leteo odatle ili bi bio grafitiran.po svemu sudeci, gandi je na putu ka nekom otpadu ili topionici.

Link to comment
i koji će kurac tu ???? što nestavite bistu nekog srbskog velikana jebali vas indijski sektaši titovi pajtosi ....
kakvih kretenskih naziva ulica u srbiji ima strasno ne bih me cudilo da ima i ulica onog teroriste nelsona mandela !! mora da se menja to !
:mellow:
Link to comment

za one koji ne znaju ovaj kraj, gandijeva bista je postavljena na savskom keju u visini kraja gandijeve ulice.ona je uz inicijativu indijske ambasade poklon nekog indijskog kulturnog saveta i otkrivena je tokom posete indijskog ministra inostranih poslova 2007. godine.pet ipo godina nikome nije zasmetala.

Link to comment
za one koji ne znaju ovaj kraj, gandijeva bista je postavljena na savskom keju u visini kraja gandijeve ulice.ona je uz inicijativu indijske ambasade poklon nekog indijskog kulturnog saveta i otkrivena je tokom posete indijskog ministra inostranih poslova 2007. godine.pet ipo godina nikome nije zasmetala.
To su isti koji kradu i one rešetke.Sad ću da gazim Gangulu po tviteru samo ako pomoli svoju kockastu glavu!!!!
Link to comment

Zar nisu za šahtove uhapšeni radnici Beograd Puta ? S obzirom na teške telesne povrede onog čoveka koji je upao u šaht, nadam se da će im i to natovariti u optužnici.

Link to comment
Zar nisu za šahtove uhapšeni radnici Beograd Puta ? S obzirom na teške telesne povrede onog čoveka koji je upao u šaht, nadam se da će im i to natovariti u optužnici.
Za rešetke je uhapšena grupa koja je imala kombi sa rupom na podu pa su ih tako ćapali.Pričao mi prijatelj kominspektor da kada su otišli na jedan otpad da uzmu izjavu od vlasnika istog imali su cirkus scenu gde se ovaj pravi lud, iako su još pre godinu dana svim otpadima poslali obaveštenje da moraju da prijave ako je među robom koja dolazi neki deo infrastrukture.Ovaj se pravio lud kao "otkud ja znam da je ova rešetka od kanalizacije..."
Link to comment
za one koji ne znaju ovaj kraj, gandijeva bista je postavljena na savskom keju u visini kraja gandijeve ulice.ona je uz inicijativu indijske ambasade poklon nekog indijskog kulturnog saveta i otkrivena je tokom posete indijskog ministra inostranih poslova 2007. godine.pet ipo godina nikome nije zasmetala.
odgovorio predsednikRKI82b9.png?1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...