Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Meni su prosle godine dali istu dijagnozu (mulj u radijatorima, vidi ti to pa ocisti, ne mozemo mi tu nishta), megjutoa, ispostavilo se da pola zgrade (na raznim spratovima i vertikalama) ima isti problem, pa su dosli ponovo i posle (bukvalno) pola sata drkanja u podstanici, sve je proradilo kao zmaj...

Link to comment
videcu to sa gazdom, ali strepnja mi je dublja od nade da ce to mnogo pomoci.
to moze tek kad se zavrsi grejna sezona, tj kad se ispusti voda iz cevi. nije komplikovan posao a pomaze jer se tokom godina stvarno natalozi tona govana. kad sam prvi put to radio, dobar minut-dva je iz radijatora isticao samo mulj i prljava voda.inace se slazem - glavna je fora u podstanici, treba naci nekog korumpiranog u toplani i platiti mu da podesi to kako treba.
Link to comment

hehehe, malopre sam se cuo sa gazdom i on kaze "ma opusti se, zovem ih sutra, dacu im lovu da to srede, bez love nece nista da rade".

Link to comment
to moze tek kad se zavrsi grejna sezona, tj kad se ispusti voda iz cevi. nije komplikovan posao a pomaze jer se tokom godina stvarno natalozi tona govana. kad sam prvi put to radio, dobar minut-dva je iz radijatora isticao samo mulj i prljava voda.inace se slazem - glavna je fora u podstanici, treba naci nekog korumpiranog u toplani i platiti mu da podesi to kako treba.
Jel ti to sam radis ili zoves majstora?
Link to comment

majstor koji mi je menjao ventile na radijatoru pre par godina... zovnem ga da uradi, traje pola sata i neka je sića... poslaću ti tekefon kad ga iskopan ako te zanima.

Link to comment

elem. grejanje. danas jedan ventil propishkio i zmu zvao elektrane na onaj broj za kvarove i oni zapisali nalog u podne i u 14 meshtri otishli na pogreshnu adresu i u 16 stigli na pravu i opravili stvar opushteno. mislim, malo li je istog dana :o

Link to comment
konacno sam doakao ovima iz toplane, kupio sam grejalicu.
Sad ces da placas i grejanje i struju...;) A bolje da si poslusao ono sto Telefon predlaze...
Link to comment

Stvarno bre Kojote, ako nisi iskusan u podmićivanju službenika javnih preduzeća onda dovedi nekog kotl-majstora da ti proveri te radijatore i potvrdi da li je do njih ili do podstanice.Edit: ili se preseli negde gde ćeš imati svoj gasni kotao na gajbi. U ove dane, taj koncept je nešto najbliže Nirvani.

Edited by beowl
Link to comment

ma bili su ponovo, rekli su da ce dodji da poprave za nedelju dana kada bude bilo malo toplije posto moraju da iskljucuju celu vertikalu u zgradi kada budu radili. novac nudjen, ne smeju da udju u podstanicu i pojacaju grejanje "zbog naredjenja iz vrha", mada meni to ne bi mnogo pomoglo.@ veljajbg, bolje da placam nego da se smrzavam. mislim, u jednoj sobi nije strasno, palim klimu sa vremena na vreme, a u drugoj gde su izmerili 19.3C (:lol:) ne moze da se sedi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...