Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

braco, prijatelji, jel i vama hladno? izgleda djitler zavrnuo slavinu pre nego sto se suoci sa svilenim gajtanom. sta je ovo, pustili grejanje na minimum?
posle 22:00 greju samo ako je ispod 0ºC
Link to comment
posle 22:00 greju samo ako je ispod 0ºC
ma ceo dan je hladno, odnosno nije bas hladno ali je nedovoljno toplo. sad vec moram da lezim pokriven.djitleru, ubice te alek ko zeca.sad je 1 stepen, ako je verovati studiu b, radijatori su vec hladni. Edited by kojot
Link to comment

danas kod nas nestala struja u bloku i ponovo se pokazalo da najvece sranje pri grejanju prave kalorimetri u podstanicama.naime, kad nestane struje topla voda ulazi bez ikakve kontrole u sistem zgrade i radijatori su fenomenalno bili topli, cak vreli.cim je dosla struja vratili su se na mlitavu mlakost.i tako je uvek kad nestane struja, imamo fenomenalno grejanje.

Link to comment

Ja u Zemunu ne prelazim 18C, tih njihovih famoznih 19C postizem uz dogrevanje. A skoro sam dobila od elektrane neki papir na kome pise da oni greju do 20C, samo me zanima gde ih mere? Meni zaista ne treba da bude 30C u stanu i da mi je vruce u donjem vesu ali ne vidim ni poentu sedenja u debelim dzemperima i jaknama.

Link to comment

Ne bi bilo toliko strašno da preskupo ne plaćamo tih jebenih 19c. Imao i ja reklamacije prethodnih godina, pa sam odustao nakon 2-3 dolaska njihovih merača. Čak sam hteo da se otkačim sa "mreže". Ne mož' protiv vetrenjača...

Link to comment

Ja kukao već na grejanje ovde u palmira toljatija , prvi put u bloku kod keve bolje grejanje !Štipaju sa grejanjem samo tako!Đitleru Sadame!Послато са U8815 користећи Тапаток 2

Link to comment

Ovome se može doakati jedino nekom građanskom akcijom koja bi temperaturu dokazivala svakodnevnim merenjem nekim atestiranim termometrom.I to svakako uz neku medijsku podršku.

Link to comment
Ovome se može doakati jedino nekom građanskom akcijom koja bi temperaturu dokazivala svakodnevnim merenjem nekim atestiranim termometrom.I to svakako uz neku medijsku podršku.
Dooobro onda nista....;)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...