Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Davno ne navratih na ovo sveto mesto. Jbt ja sam za tog Peruna vazda tripovao da je neki vanzemaljac.Inače, Ratko Mitrović, tu me secite, zadržava svoje ime samo zato što je srpsko. I onda se verovatno niko od tih maloumnika ne zapita "ček da vidim, ko je taj Ratko Mitrović". Slično ulici Milentija Popovića. Kad otkruju je to partizanski heroj, branio Čačak od nemačke 113. pešadijske divizije i drugih antifašista, zarobljen i brutalno mučen od strane četnika, pa obešen na čačanskoj pijaci, promeniće ime škole sve u 16. Možda baš u kneza Pavla, mada me ne bi čudilo da "gledaju u budućnost" pa joj daju ime "kneginje Jelisavete". Mamicu im naopaku.P.S. Đinđić nije nikakav Novobeograđanin, samo je tu živeo silom prilika jedno vreme, a kada su mu se ostvarili snovi, zapalio je. Pravi Novobeograđani svoj san žive svakog dana.

Link to comment

braco, prijatelji, jel i vama hladno? izgleda djitler zavrnuo slavinu pre nego sto se suoci sa svilenim gajtanom. sta je ovo, pustili grejanje na minimum?

Link to comment

bilo danas na rts-u, zale se svuda po srbiji, samo ovi iz beogradskih toplana "garantuju da je 22 stepena". lazu, siguran sam da nisu odvrnuli do kraja.

Edited by kojot
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...