Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Bože gospode... Fudbal se redovno igrao na onom prvom travnjaku posle uličice koja ulazi ka SIVu (gledano od bloka 21), čak i noću jer je bilo dovoljno svetla od silne resvete oko SIVa.Aj bebo to, nisam došao ovde zbog nadgornjavanja sa znalcem, no zbog ovoga:553748_10151061823862624_1251406328_n.jpg
:Hail: :Hail: :Hail:
Link to comment
Problem sa tim forumom je što ima dva posta mesečno. Ranijih godina je bio mnogo bolji.A gde je Ivan Ribar? :mad:Dve slike, bez fudbala.11kf8eh.jpg
I opet ono cvece sto me zbunilo kod onog "helikopterskog" snimka....
Link to comment

Ta penjalica dovoljno govori o stanju svesti nekada i sada. Sada prave ekvivalent sunđer boba. Kako da (ponovo) idemo napred ako se deca sputavaju da sanjaju velike snove?btw. stvarno bi bio red da tovariš Gagarin dobije spomenik, a Armstrong bar ulicu. Da ja biram, Armstrongu bih dao drugi bulevar ili ulicu Vladimira Popovića.

Link to comment
btw. stvarno bi bio red da tovariš Gagarin dobije spomenik, a Armstrong bar ulicu. Da ja biram, Armstrongu bih dao drugi bulevar ili ulicu Vladimira Popovića.
Obavezno. Da pišemo peticiju?
Link to comment

el zaista zelite da vam se u to umesaju Kusturica, kozaci i Dodik i da u Novostima objavljuju feljton "Moc ruskih raketa: od Gagarina do Putina"?

Link to comment
el zaista zelite da vam se u to umesaju Kusturica, kozaci i Dodik i da u Novostima objavljuju feljton "Moc ruskih raketa: od Gagarina do Putina"?
ne smeju oni u Blokhttp://youtu.be/UyLc7Hg9t8gdobiće po pičci
Link to comment
el zaista zelite da vam se u to umesaju Kusturica, kozaci i Dodik i da u Novostima objavljuju feljton "Moc ruskih raketa: od Gagarina do Putina"?
ostace nam 1 gagarin na spomeniku, kao dobar primer za buducnost. kusturicu, kozake i dodika ce tochak istorije da obrne brze nego gagarina. valjda :unsure:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...