Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

nachi zadrzacemo predmetnu rupu, iz razloga buduce korisnosti? :lol:edip. a jel ulazili neki huligani, osnovci ili neko, mislim, u katakombu? sad ce da me privlachi kad prolazim ^_^

Edited by thermal bug
Link to comment
nachi zadrzacemo predmetnu rupu, iz razloga buduce korisnosti? :lol:edip. a jel ulazili neki huligani, osnovci ili neko, mislim, u katakombu? sad ce da me privlachi kad prolazim ^_^
Ulazio ja kad sam bio huligan, osnovac pre nekih 20 godina. Bilo je prohodno do druge strane ulice.
Link to comment
Ulazio ja kad sam bio huligan, osnovac pre nekih 20 godina. Bilo je prohodno do druge strane ulice.
uauuu :ochekaj, pa to je povijesna iskopina. kul. sutra vodim dete da vidimo :D
Link to comment
nachi zadrzacemo predmetnu rupu, iz razloga buduce korisnosti? :lol:edip. a jel ulazili neki huligani, osnovci ili neko, mislim, u katakombu? sad ce da me privlachi kad prolazim ^_^
Umesto da podzemni prolaz bude na sredini bloka, kao kod 63, neko je smislio da ga stavi na 10m od postojećeg pešačkog prelaza.
Link to comment
ako se ne vrati do ponedeonika znamo sta je izelo bug i podmladak nemo neko da pise u trece oko teorije o nindza kofernjacama
odlazemo, necu stici danas! ali to je u sushtini to ^_^
Umesto da podzemni prolaz bude na sredini bloka, kao kod 63, neko je smislio da ga stavi na 10m od postojećeg pešačkog prelaza.
preko raskrsnice ce dudare 1 energetski shtit i eto korisnosti!
Link to comment
Umesto da podzemni prolaz bude na sredini bloka, kao kod 63, neko je smislio se zajebao da ga stavi na 10m od postojećeg pešačkog prelaza.
... pa su ga zato batalili na pola posla i sad raja pretrčava do Enjuba. Tuga, kod oba dugačka Enjuba bi totalno lepo seli podzemni prolazi.U svakom slučaju, onaj odgovor gore je kretenski, svima je jasno da rupu treba zatrpati i zatim uzvodno™ iskopati novu... :s_w: Edited by Oxymoron
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...