Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

ja stvarno ne bih da smetam, ali sta te tera da participirash u njihovom srecnom detinjstvu? narochito ako nisi prisustvovao? :unsure:
ja sam ziveo blize od vecine njih toj zgradi.
Link to comment

Ali najjače je što lik ima (ako nije slagao na profilu) 25 godina i podučava ljude od 40+ kako je nekada bilo u parkiću pored SIVa :D Rođen 7 godina posle Tita.Nisam ni ja mnogo stariji, ali da jebe oca™*, tamo se pikao fudbal naveliko, ljudi se šetali, deca se igrala - naravno ne toliko masovno kao da je Ada Ciganlija (izgleda da fon priznaje samo kafićke izlaske sa masovnim brojem stolica i stolova nalik na munze), ali je uvek mogao neko da se vidi, a u (ondašnjem) nedostatku terena za fudbal u parkiću se fudbalica igrala i na 3-4 mesta odjednom i to sa ove strane, nedaleko od Bulevara Mihaila Pupina Lenjina...* - crnogorska narodna umotvorina gej-incest pedigrea

Link to comment

Tamo ne dolaze ljudi da se bezbrizno setaju sa malom decom kao na onoj propagandnoj slici. Kao i zgrada Vojnogeografskog instituta (hint ona pustara pored studenstkog doma pre OFKovog stadiona) je vanvremeni primer promasenih gradjevina koje cak nisu ni reprezentativne vec puste i izolovane. Sadasnji bulevar djindjica i pustara gde je sad arena bila je mesto gde su se pre deca igrala i sakrivala iz obliznjih blokova iako su i sama bila prilicno sumorna mesta vec sa prvim sumrakom ili sa oblacnoscu. ako je nekog i vaspitacica prosetala tamo OK.ljudi pate od iluzija i samoobmana i konstruisanih secanja. zato su im i izgradili onu repliku sa terazija tamo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...