Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Restauracija mesare i pečenjare "Milan" piči kao izgradnja pruge Brčko - Banovići... Crep se već slaže, za koji dan gotovi svi radovi.
Pa frka je, gde će panduri da naruče pljeske?
poručiću od Acovića i grb pa da budemo prava aristokratija.
predloggrb.gif
Link to comment
sto mi bilo tuzno kad su pre neki dan cavrljali na nekoj kulinarskoj temi o "pivnici vojvodina u tc merkator", pa sam morala da napregnem mozak da shvatim sta je to. eh, selo moje, novi beograde, zavicaju moj...nasa stara pijaca je oduvek bila staklena basta i nikom nikad nije smetalo. razmazili se. doseljenici :D
To je u stvari restoran "Pri Majolki".
Link to comment

I, kao da su mene pitali šta želim, zveknuše još jednu seriju sa voljenim predsednikom, maketama itd :wub:Predsednik SFRJ Josip Broz Tito posmatra maketu Novog Beograda. Objašnjena daje Toma Devald, direktor Direkcije za izgradnju Novog Beograda.30442210151191772635943.jpg52715310151191772780943.jpg53431810151191772815943.jpg

Edited by Filipenko
Link to comment
na starim slikama NBGima dosta interesantnih slika, a sad mi iskočio moj stari kraj488214_10151189580625943_1098209674_n.jpg
Jel bese u ovim solterima ide stub posred stana?Mada meni sad zapade za oko odakle je ovo slikano?Ocigledno sa terase ali ne mogu na prvu da skontam koj je zgrada? Edited by Frank Pembleton
Link to comment

ajde, nije baš na sred. :)od skvera na desno : u ovom plavom 90% da ima stuba, u onom žutom u sredini je sigurno stub u dnevnoj sobi, a za konzervu ne mogu da se setim, ali mislim da nema stuba

Edited by Lezilebovich
Link to comment
Mada meni sad zapade za oko odakle je ovo slikano?Ocigledno sa terase ali ne mogu na prvu da skontam koj je zgrada?
Iz helikoptera ili sa neke dizalice, ali ne znam sta se gradilo u to vreme.
Link to comment
ajde, nije baš na sred. :)od skvera na desno : u ovom plavom 90% da ima stuba, u onom žutom u sredini je sigurno stub u dnevnoj sobi, a za konzervu ne mogu da se setim, ali mislim da nema stuba
Konzerva nema to znam ali ima plek....
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...