Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

1 hour ago, beatakeshi said:

Uf, koliko mrzim taj divlji parking. Više puta sam se svađao sa vozačima. Kad sam jednom napao komunalce, koji su se tu zadesili, zašto dozvoljavaju tim džukcima da voze po trotoaru jedan mi je odgovorio da je to požarni put. A one što su se zaglavljivali u blatu i preoravali travnjak ne bi li se dokopali tog parkinga treba likvidirati da se ne muče.

+1. a pri tome ti komunalci sklanjaju kola koja su parkirana u JGagarina, a ove ne diraju. 

Link to comment

Večeras od 00.00h sve do sutra uveče do 00.00h na teritoriji grada Beograda bice uključene sve kamere za merenje brzine.
 Nulta tolerancija je ta 24h. Ako je ograničenje 50 a vi vozite 51h stići će čestitka. Znači nisu radari u pitanju već sve kamere koje su stabilne na teritoriji grada. 

Link to comment
fala qrcu.
samo, dami je znati što to nisu radili dok je pruga bila u rekonstrukciji.

Smanjite oduševljenje...
"Propala" su mislim dva tendera do sada...
Kada sam se raspitao "kako, zašto" jedan suvlasnik firme koja učstvuje na takvim tenderima mi je odgovorio:
"To ti je sistem : Kad ne mogu ja da se ugradim, neće niko"
Pisali smo već o tome posebna vrsta ludila je zašto to nisu radili dok je pruga bila pod radovima...



....shiit has hit the fan.
  • Hvala 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Evo ih postavili ogradu u 45-om na nasipu, doveli privatno obezbeđenje.
b66e3ac1a7e1e88cbfc6fb4e6e5f83df.jpg
3ee589384b2f3b6c2fb341432f4d2a8e.jpg



....shiit has hit the fan.

  • +1 1
Link to comment

ja sam mislila da ce on da iskoristi situaciju i raskopa za noc, dok je ova druga drama bila na maksimimu, a on se krio negde :unsure:

Sent from my RMX3710 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Mislim da dok je nas teško će mu ići to noćni radovi a i dnevni.
Ali ajd da vidimo..



....shiit has hit the fan.

  • +1 4
  • Hvala 3
Link to comment
Gangula je pokojan politicki. Mislim da je cak i njemu to jasno.
jeste, on je pokojan politichki odavno, ali vrhovni vampir moze zombija da drzi tu neogranicheno, ako to uspeshno skrece paznju sa drugih delatnosti ili ga lichno zabavlja :unsure:

Sent from my RMX3710 using Tapatalk

  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

citam na fb savski nasip da se jurija gagarina siri za jednu traku, upravo se premjerava zelena povrsina i trotoar, sto je samo po sebi uzas, a uz sve vjerovatno znaci i da ce pretposljednja zelena povrsina, poljance kod moje nekadasnje zgrade prvo od skole uzicka republika ka surcinu, da strada. tacno cu da odem da vidim i slikam dok bagra sve ne unisti. jebem im mater.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...