Jump to content
IGNORED

Punk&Prikljucenije


fabius maximus

Recommended Posts

Nisam te vidjao ovde.
Neces me ni videti, Fugazi/Black Flag/Rapeman nisu ima preko 20, 30 godina izdali album.Inace ozbiljno sam te pitao, osim martinki sa pocetka tvog topika, cemu nizovi youtube linkova. MP40 otkad znam za njega sa foruma makar brani Green Day, ima tu neka rasprava, dijalog.Anti sistem ili anti komunizam a pro neki sistem? Kazi sta je pank.
Link to comment
Neces me ni videti, Fugazi/Black Flag/Rapeman nisu ima preko 20, 30 godina izdali album.
Ih, pa zar Fugazi nisu izdali neku kabezu pre 10-tak godina?
Inace ozbiljno sam te pitao, osim martinki sa pocetka tvog topika, cemu nizovi youtube linkova. MP40 otkad znam za njega sa foruma makar brani Green Day, ima tu neka rasprava, dijalog.Anti sistem ili anti komunizam a pro neki sistem? Kazi sta je pank.
Onda nisi pazljivo citao a kurcevit si.Eto, i to je pank.
Link to comment
Onda nisi pazljivo citao a kurcevit si.Eto, i to je pank.
Kurcevit? Ne, samo sam normalno reagovao posto si me ponovo nadmeno terao sa topika. Ogavno je i nije pank.Sto se citanja tice tu si verovatno u pravu.
Link to comment
Primecujem kod tebe manir da ti se odredjeni album svidja, a neki drugi koji je u potpuno istom fazonu kao taj, ne. Na primer, Madball Set It Off ti je dobar, a Demonstrating My Style, vrlo slican, ti ide na kurac. Ili Bad Religion Suffer i No Control su ti do jaja, a ne volis Against The Grain. Tako i sa NOFX. Nema nikakve logike da ti se dopadaju Ribbed i Longest Line, a da su ti sranje White Trash i Punk In Drublic.Iz cega zakljucujem da se uopste ne rukovodis muzickim razlozima, nego cistim inatom. :fantom: Nekada davno si zbog necega jednostavno odlucio da mrzis neke albume (i bendove) i ne odstupas od toga ni decenijama kasnije.Bottom line - krepaj, stari astroloze.
against the grain mi je poslednji BR album koji mi je vecinski OK, nesto si se tu pretumbao. posle toga, samo pesma "recipe for hate", ostalo mi se ne svidja. sto se NOFX tice, ako ce ti biti lakse, "ribbed" uopste ne slusam, "liberal animation" sam onako preslusao jednom i nisam ga nesto zapamtio. kao sto rekoh, meni taj bend kurcu ne valja posle "Longest Line", izvini sto te to pogadja. slusaj ih do mile volje
Miloglede, ti ne znas da pank mora da bude metal da bi bio praaaavi pank. Ako se razume ili moze da se zvizdi, onda je to za devojcice a to je najveca uvreda na svetu.I zapamti, od benda koji ima vise albuma, slusaju se samo prva dva!!Recimo, Voivod je vise pank od Clasha. Mi to ne kapiramo ali tako je!Drugo, ono sto ti je snimio stariji drugar na kasetu u petom osnovne je NEPREVAZIDJLJIVO!! Sve ostalo moze biti OK ali ako si to cuo sa vise od 13 godina, verovatno je komercijala i ZA DEVOJCICE.
jebe mi se koje ljigave bendove volis, zaista. slusaj sve sto ima Ce Ge Va Ru na omotu, jos me manje briga
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...